ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

J.W. Construction Holding S.A. sponsorem Politechniki


AZS Politechnika Warszawska pozyskała dużego partnera. Stołeczny klub związał się umową z firmą J.W. Construction Holding S.A. Największy polski deweloper został tym samym sponsorem strategicznym drużyny siatkarzy.


- Zależy nam na wspieraniu działań dających możliwości rozwoju młodym ludziom w naszym kraju. Warszawa jest rynkiem, na którym dostępna jest większość naszej oferty. Jesteśmy tutaj silnie obecni i czujemy się w obowiązku wspomagać młodych, zarówno przez takie inicjatywy jak nasza najnowsza oferta domów i mieszkań w programie MDM, jak i sponsoring młodych talentów - powiedział Józef Wojciechowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej i Główny Akcjonariusz Spółki J.W. Construction Holding S.A. - Chcemy, aby AZS Politechnika Warszawska, po trudnościach finansowych, stała się silnym zespołem, w którym najlepsi zawodnicy będą mogli rozwijać skrzydła, a walka o wysokie cele będzie dla nich najważniejsza. Zawsze wierzyłem w ducha sportu i potencjał gry zespołowej - dodał.

J.W. Construction Holding S.A. było już sponsorem AZS Politechniki Warszawskiej. Deweloper wspierał drużynę w latach 2006-2008. - Wsparcie J.W. Construction pozwoli nam wykonać kolejny krok w kierunku stabilizacji. Jestem zadowolona z faktu podpisania umowy - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Panu Józefowi Wojciechowskiemu zależy na tym, żeby w naszym mieście funkcjonowały silne kluby. Udowodnił to po raz kolejny. Postanowił nam pomóc, za co jestem mu bardzo wdzięczna - dodała. - Chciałabym, żeby nasza współpraca zaowocowała sukcesami. Mamy świetny, młody zespół, klub po latach posuchy staje na nogi, możemy więc optymistycznie patrzeć w przyszłość - wyjaśniła, szeroko się uśmiechając.

Na mocy podpisanej umowy kibice AZS Politechniki Warszawskiej logo J.W. Construction już oglądać mogą m.in. na koszulkach swojej ulubionej drużyny oraz w halach Arena Ursynów i Torwar podczas meczów PlusLigi.

J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r.  Obecny jest w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Gdyni i Poznaniu, a także za granicą. To lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień  (m. in. QI order - zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011) oraz zwycięzcą opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. To generalny wykonawca własnych inwestycji. Aktywny jest także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz inwestor realizujący projekty biurowe i handlowe.


Fot.: www.azspw.com