ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Janikowski i Kwolek przed meczem z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Fot. PressFocus
W niedzielę 21 października w hali Torwar siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się z Jurajskimi Rycerzami. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi Mateusza Janikowskiego i Bartosza Kwolka.

Mateusz Janikowski: Zawiercie to bardzo solidny zespół. Początek sezonu w ich wykonaniu pokazał, że nie boją się nikogo i są groźni zwłaszcza u siebie. Niewątpliwie trzeba będzie dać z siebie wszystko, aby zdobyć trzy punkty. Pierwsze dwa mecze zdecydowanie dały nam dużo pewności siebie – szczególnie może cieszyć wygrana za komplet punktów w Rzeszowie, z trudnym rywalem i na trudnym terenie. Nasza forma wydaje się być niezła. Oczywiście są elementy, nad którymi musimy jeszcze mocno popracować, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Bartosz Kwolek: Zawiercianie to bardzo trudny przeciwnik. Pokazali już, że są waleczni i potrafią sprawić rywalom wiele problemów. Ja ze swojej strony mogę obiecać walkę i jestem przekonany, że w niedzielę w hali Torwar będzie się działo. Oczywiście, te dwa zwycięstwa na początku sezonu bardzo nas podbudowują, ale zdajemy sobie sprawę, że spotkanie z Aluronem Virtu Wartą może być naprawdę trudną przeprawą. Musimy podejść do tego meczu bardzo skoncentrowani. Przed nami walka o cenne trzy punkty.