Janikowski i Kwolek przed meczem z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie

Fot. PressFocus
W niedzielę 21 października w hali Torwar siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się z Jurajskimi Rycerzami. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi Mateusza Janikowskiego i Bartosza Kwolka.

Mateusz Janikowski: Zawiercie to bardzo solidny zespół. Początek sezonu w ich wykonaniu pokazał, że nie boją się nikogo i są groźni zwłaszcza u siebie. Niewątpliwie trzeba będzie dać z siebie wszystko, aby zdobyć trzy punkty. Pierwsze dwa mecze zdecydowanie dały nam dużo pewności siebie – szczególnie może cieszyć wygrana za komplet punktów w Rzeszowie, z trudnym rywalem i na trudnym terenie. Nasza forma wydaje się być niezła. Oczywiście są elementy, nad którymi musimy jeszcze mocno popracować, ale wszystko idzie w dobrym kierunku.

Bartosz Kwolek: Zawiercianie to bardzo trudny przeciwnik. Pokazali już, że są waleczni i potrafią sprawić rywalom wiele problemów. Ja ze swojej strony mogę obiecać walkę i jestem przekonany, że w niedzielę w hali Torwar będzie się działo. Oczywiście, te dwa zwycięstwa na początku sezonu bardzo nas podbudowują, ale zdajemy sobie sprawę, że spotkanie z Aluronem Virtu Wartą może być naprawdę trudną przeprawą. Musimy podejść do tego meczu bardzo skoncentrowani. Przed nami walka o cenne trzy punkty.