ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Jedź z siatkarzami na mecz! ONICO AZS Politechnika Warszawska wspiera WOŚP

Lubisz siatkówkę? Marzysz o zobaczeniu „życia” drużyny od kulis? Chcesz poznać czołowych polskich zawodników i przybić piątkę z Pawłem Zagumnym, Andrzejem Wroną i trenerem Jakubem Bednarukiem? ONICO AZS Politechnika Warszawska przygotowała wyjątkową licytację. Stołeczny klub w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaoferował fanom możliwość wyjazdu na mecz PlusLigi do Olsztyna. - Zwycięzcę licytacji zabierzemy ze sobą na ligową potyczkę na Warmię. Pojedzie on tam z nami na prawach członka drużyny - powiedział Jakub Bednaruk. - Zapewniamy nie tylko transport, nocleg i wyżywienie, ale przede wszystkim towarzystwo i możliwość zobaczenia, jak wygląda nasza praca - dodał. Klubowy autokar z siatkarzami, sztabem szkoleniowym i zwycięzcą licytacji na pokładzie w drogę do Olsztyna wyruszy w piątek 20 stycznia. Do meczu Indykpol AZS Olsztyn - ONICO AZS Politechnika Warszawska dojdzie zaś dzień później. - W ten sposób wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Zachęcam do licytowania! - zakończył trener Bednaruk.

Licytowany pakiet zawiera: - transport z Warszawy do Olsztyna i z Olsztyna do Warszawy klubowym autokarem - zakwaterowanie (1 nocleg) - wyżywienie - wejściówkę na mecz Indykpol AZS Olsztyn - ONICO AZS Politechnika - możliwość poznania „życia” drużyny siatkarzy od kulis.

Szczegóły: - wyjazd z Warszawy w piątek 20 stycznia w godzinach porannych - powrót do Warszawy w sobotę 21 stycznia w godzinach wieczornych.

 

PRZEJDŹ DO LICYTACJI

 

Fot. Jakub Ćmil, www.azspw.com