ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Jolanta Dolecka: „Tylko zwycięstwo!”


Choć AZS Politechnika Warszawska ostatnio gra nierówno, prezes Jolanta Dolecka wierzy, że jej drużyna pokona BBTS Bielsko-Biała i awansuje do play-offów. - Rozmawiałam z siatkarzami. Widziałam, jak ciężko pracują. Liczę, że w meczu przeciwko drużynie Wiktora Kreboka odbudują się - powiedziała.


- Po porażkach z LOTOSEM Trefl Gdańsk i Effectorem Kielce czas na zwycięstwo - oznajmiła prezes Dolecka. - W naszym zespole występuje wielu zawodników, dla których obecny sezon jest pierwszym w PlusLidze. W najważniejszych meczach nie poradzili sobie oni ze stresem - wytłumaczyła ostatnie słabe wyniki. - Wierzę, że się przełamią, wygrają z ekipą z Bielska-Białej i fazą zasadniczą zakończą na siódmym miejscu. Jak często śpiewają kibice: „Tylko zwycięstwo, AZS tylko zwycięstwo!” - uśmiechnęła się.

Prezes Jolanta Dolecka podkreśla, że nie ma pretensji do siatkarzy. - Przed dwoma wspomnianymi meczami liczyłam na sześć punktów, a mamy tylko jeden. Nie załamuję jednak rąk. Wiem, że siatkarze dali z siebie wszystko i bardzo chcieli wygrać - stwierdziła. - Choć ostatnie mecze nie wyglądały najlepiej, ten zespół potrafi grać. Pokazał to w spotkaniach Asseco Resovią Rzeszów, Indykpolem AZS Olsztyn czy Transferem Bydgoszcz. Potwierdzenia spodziewam się w poniedziałek 3 marca - dodała.

Dla siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej ważny będzie doping ich publiczności. - W tak istotnym dla układu tabeli meczu dodatkowy zawodnik w postaci kibiców może okazać się kluczowy - wyraziła opinię prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Z tej racji przygotowaliśmy wiosenną promocję: bilety na spotkanie z BBTS-em można kupić już za 15 zł. Serdecznie zapraszam do Areny Ursynów - zakończyła.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała rozegrany zostanie w poniedziałek 3 marca. Jego początek zaplanowano na godz. 18.00. Bilety kupić można przez Internet (TUTAJ) oraz w Sklepie Kibica, który znajduje się przy ul. Waryńskiego 12a.


Fot. Tomasz Adamaszek