ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Karnety na sezon 2019/2020

Fot. Jakub Ćmil
W piątek 16 sierpnia wystartowała otwarta sprzedaż karnetów na mecze ONICO Warszawa w sezonie 2019/2020. Poniżej znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące stałych wejść na spotkania stołecznej ekipy.

Karnety na sezon 2019/2020 obowiązywać będą na mecze ONICO Warszawa we wszystkich rozgrywkach - PlusLigi (łącznie z fazą play-off!), Ligi Mistrzów i ewentualne Pucharu Polski - w których drużyna ONICO pełnić będzie rolę gospodarza.

WAŻNE! ONICO Warszawa nie gwarantuje, że wszystkie mecze w roli gospodarza odbędą się w warszawskiej hali COS Torwar. Zmiana miejsca rozgrywania spotkania domowego nie będzie stanowiła podstawy do reklamacji. Osoby posiadające karnety będą jednak miały zagwarantowane miejsca na trybunach, bez względu na miejsce rozegrania spotkania.

W pierwszej fazie, do 15 sierpnia do godziny 23:59, karnety będą mogły nabyć wyłącznie osoby, które były posiadaczami karnetów w sezonie 2018/2019. Osobom tym będzie przysługiwało prawo do wybrania tego samego miejsca w hali COS Torwar. 16 sierpnia rozpocznie się przedsprzedaż otwarta - przez pierwszy miesiąc wszystkie karnety będą objęte 10% rabatem.

Dla pierwszych stu osób, które zdecydują się wspierać ONICO Warszawa w sezonie 2019/2020 przygotowaliśmy eleganckie Pins ONICO a do KAŻDEGO karnetu dołączymy również 20% kod zniżkowy na wybrane produkty w internetowym Sklepie Kibica ONICO Warszawa!

Ceny w przedsprzedaży będą zaczynały się od 270 złotych (karnet ulgowy na sektor krótszy). Wszystkie ceny prezentujemy na powyższej grafice, zaś informacje dotyczące tego, komu przysługują zniżki na karnety ulgowe, dostępne są w tym miejscu: onicowarszawa.pl/karnety

Sprzedaż karnetów odbywa się wyłącznie przez Internet, za pośrednictwem strony internetowej bilety.onicowarszawa.pl. Po zakupie karnety zostaną wysłane na wskazany adres przez firmę eBilet. O dacie wysyłki poinformujemy w osobnym komunikacie.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na rezerwacje@ebilet.pl. Szczegółowy regulamin sprzedaży dostępny jest pod TYM adresem.