ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Karnety VIP: ostatnie dni przedsprzedaży

ONICO Warszawa Business Club to miejsce, w którym sportowa pasja łączy się z biznesem na najwyższym poziomie. Teraz także każdy z Państwa może zostać jego częścią!

Do końca lipca trwa przedsprzedaż karnetów VIP na mecze ONICO Warszawa w nowym sezonie. Dzięki takiemu abonamentowi, automatycznie stajecie się Państwo członkami naszego klubu biznesowego, który pozwala na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Wszystko za sprawą idealnych warunków do networkingu w otoczeniu siatkówki na najwyższym poziomie.

Do 31 lipca możecie Państwo nabywać karnety w promocyjnej cenie 2500 PLN, które zagwarantują Państwu stałe miejsce na trybunie z najlepszą widocznością przez cały sezon 2018/2019. Od sierpnia karnety będą dostępne w cenie 2700 PLN. W obu przypadkach dajemy Państwu możliwość płatności w czterech ratach.

Poza wejściówkami na sektor VIP w hali Torwar na naszych meczach, z dostępem do wykwintnego cateringu oraz strzeżonym miejscem parkingowym, będziecie mieć Państwo możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach ONICO Warszawa Business Club w prestiżowej loży klubu na stadionie PGE Narodowym. Wszystkie korzyści płynące z członkostwa w naszym klubie biznesowym możecie Państwo poznać w naszej ofercie, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Grajcie z nami w nowym sezonie!

fot. Jacek Wójcikowski