Karnety VIP: ostatnie dni przedsprzedaży

ONICO Warszawa Business Club to miejsce, w którym sportowa pasja łączy się z biznesem na najwyższym poziomie. Teraz także każdy z Państwa może zostać jego częścią!

Do końca lipca trwa przedsprzedaż karnetów VIP na mecze ONICO Warszawa w nowym sezonie. Dzięki takiemu abonamentowi, automatycznie stajecie się Państwo członkami naszego klubu biznesowego, który pozwala na nawiązanie nowych relacji biznesowych. Wszystko za sprawą idealnych warunków do networkingu w otoczeniu siatkówki na najwyższym poziomie.

Do 31 lipca możecie Państwo nabywać karnety w promocyjnej cenie 2500 PLN, które zagwarantują Państwu stałe miejsce na trybunie z najlepszą widocznością przez cały sezon 2018/2019. Od sierpnia karnety będą dostępne w cenie 2700 PLN. W obu przypadkach dajemy Państwu możliwość płatności w czterech ratach.

Poza wejściówkami na sektor VIP w hali Torwar na naszych meczach, z dostępem do wykwintnego cateringu oraz strzeżonym miejscem parkingowym, będziecie mieć Państwo możliwość uczestnictwa w cyklicznych spotkaniach ONICO Warszawa Business Club w prestiżowej loży klubu na stadionie PGE Narodowym. Wszystkie korzyści płynące z członkostwa w naszym klubie biznesowym możecie Państwo poznać w naszej ofercie, którą znajdziecie pod tym linkiem.

Grajcie z nami w nowym sezonie!

fot. Jacek Wójcikowski