Klub Kibica zaprasza na wyjazd do Bełchatowa


AZS Politechnika Warszawska w sobotę 25 października w meczu szóstej kolejki PlusLigi w Bełchatowie zmierzy się z PGE Skrą. W mieście mistrzów Polski siatkarzy wspierać będzie Klub Kibica, który zaprasza wszystkich fanów na wspólny wyjazd.


- To najbardziej oczekiwany wyjazd w całym sezonie - powiedzieli członkowie Klubu Kibica. - Liczymy, że przyłączą się do nas osoby niezrzeszone. Naprawdę warto - zachęcili. - Koszt wyjazdu to tylko 50 zł. Obejmuje on transport, wejściówkę do hali oraz to, co najważniejsze, czyli wspaniałą i niezapomnianą atmosferę - poinformowali.

Mecz PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska rozpocznie się o godz. 17.00. Wyjazd zaplanowany został na 12.00, a zbiórka na parkingu Areny Ursynów na 11.40.

Pełnej wpłaty należy dokonać na numer konta: 03 1020 1169 0000 8002 0211 9865 (w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko). Lista wyjazdowa zamknięta zostanie w czwartek 23 października. Liczba miejsc ograniczona (pod uwagą brana jest kolejność wpłat).

Szczegółowe informacje każdy zainteresowany może uzyskać poprzez kontakt e-mailowy (adres: klubkibica(at)azspw.pl) lub przez wiadomość prywatną na profilu Klubu Kibica AZS PW na Facebooku.


Fot.: Tomasz Adamaszek