ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Klub Kibica zaprasza na wyjazd do Bełchatowa


AZS Politechnika Warszawska w sobotę 25 października w meczu szóstej kolejki PlusLigi w Bełchatowie zmierzy się z PGE Skrą. W mieście mistrzów Polski siatkarzy wspierać będzie Klub Kibica, który zaprasza wszystkich fanów na wspólny wyjazd.


- To najbardziej oczekiwany wyjazd w całym sezonie - powiedzieli członkowie Klubu Kibica. - Liczymy, że przyłączą się do nas osoby niezrzeszone. Naprawdę warto - zachęcili. - Koszt wyjazdu to tylko 50 zł. Obejmuje on transport, wejściówkę do hali oraz to, co najważniejsze, czyli wspaniałą i niezapomnianą atmosferę - poinformowali.

Mecz PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska rozpocznie się o godz. 17.00. Wyjazd zaplanowany został na 12.00, a zbiórka na parkingu Areny Ursynów na 11.40.

Pełnej wpłaty należy dokonać na numer konta: 03 1020 1169 0000 8002 0211 9865 (w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko). Lista wyjazdowa zamknięta zostanie w czwartek 23 października. Liczba miejsc ograniczona (pod uwagą brana jest kolejność wpłat).

Szczegółowe informacje każdy zainteresowany może uzyskać poprzez kontakt e-mailowy (adres: klubkibica(at)azspw.pl) lub przez wiadomość prywatną na profilu Klubu Kibica AZS PW na Facebooku.


Fot.: Tomasz Adamaszek