ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Kluczowy mecz: Politechnika gra z Transferem

6 grudnia AZS Politechnika Warszawska w Arenie Ursynów podejmie Transfer Bydgoszcz. Po serii meczów z rywalami z górnej półki Inżynierów czeka spotkanie z ostatnim zespołem w tabeli.

- Porażki z czołowymi polskimi zespołami siedzą w naszych głowach. Musimy się wreszcie przełamać - zapowiada trener Jakub Bednaruk. - Drużyna z Bydgoszczy słabo zaczęła sezon, ale z każdą kolejnym tygodniem jest coraz silniejsza. Na pewno jej nie zlekceważymy - dodaje.

O sile Transferu stanowi rozgrywający Paweł Woicki, który jeszcze niedawno grał dla AZS Politechniki Warszawskiej. - W stolicy czułem się świetnie, ale nie chciałem przeszkadzać Jurajowi Zaťko i Maciejowi Stępniowi - uśmiecha się Woicki. - Kibicuję Inżynierom w każdym meczu z wyłączeniem tego z Transferem. 6 grudnia sentymentów nie będzie - twierdzi.

W sezonie 2013/2014 PlusLigi Politechnika w Arenie Ursynów jeszcze nie przegrała. - To hala, w której niemal codziennie trenujemy, czujemy się więc tam jak w domu. Zwłaszcza przy wspaniałym dopingu naszych kibiców - mówi trener Jakub Bednaruk.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Transfer Bydgoszcz rozpocznie się o godz. 19.00. Poprowadzą go Anna Niedbał i Piotr Dudek. Komisarzem zawodów będzie Andrzej Skorupa.Fot. Tomasz Adamaszek