ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Kolejne derby Mazowsza, kolejne emocje

AZS Politechnika Warszawska będzie walczyć o piąte miejsce w PlusLidze. Na samym początku drogi do celu na przeszkodzie Inżynierom staną Cerrad Czarni Radom. Do pierwszego meczu dojdzie w niedzielę 8 marca w Arenie Ursynów.

Rywalizacja z Czarnymi będzie miała olbrzymią stawkę. Jeśli siatkarze Jakuba Bednaruka w dwumeczu nie okażą się lepsi od rywali, będą mogli zapomnieć nie tylko o piątym miejscu, ale i o pozycji w najlepszej ósemce PlusLigi. Przegranemu pozostanie jedynie walka o dziewiątą lokatę. - Pojedynek z Czarnymi może być dla nas najważniejszy w całych play-offach - mówi Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Jeśli pokonamy przeciwników, sezon w najgorszym razie skończymy na ósmym miejscu. A to byłoby dla nas dużym sukcesem - deklaruje.

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej są bardzo zmobilizowani i już nie mogą doczekać się walki z Czarnymi. Z trzech rozegranych z rywalami zza miedzy meczów w sezonie 2014/2015 wygrali dwa: w Pucharze Polski i w rundzie rewanżowej fazy zasadniczej PlusLigi. - Chcemy wygrać kolejne spotkania. Nasz plan jest prosty: zwyciężyć u siebie, a później poprawić na wyjeździe - twierdzą jednym głosem Inżynierowie.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety kupić można przez Internet - na www.azspw.com - oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Zapraszamy! Wszyscy na biało!Fot.: Tomasz Adamaszek