Kolejny sponsor zostaje. Grupa DSF gra z AZS PW

O bezpieczeństwo podczas meczów AZS Politechniki Warszawskiej w Warszawie w dalszym ciągu dbać będzie Grupa DSF. Prezesi agencji ochrony i naszego klubu podpisali nową umowę sponsoringową. - Oficjalne przedłużenie współpracy z Grupą DSF bardzo nasz cieszy. Dzięki temu poziom bezpieczeństwa na meczach naszej drużyny będzie najwyższy - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Grupa DSF gra z nami od dawna. Wierzę, że w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie wspólnie osięgniemy sukces - zakończył. Grupa DSF jest koncesjonowaną agencją ochrony z solidnym doświadczeniem. Dba o bezpieczeństwo zarówno dużych firm, jak i klientów indywidualnych. W swojej bogatej ofercie posiada między innymi: usługi pełnego zabezpieczenia imprez masowych, poczynając od przygotowania dokumentacji, przez zabezpieczenia przeciwpożarowe, medyczne, po sprawdzenia pirotechniczne; monitoring mobilny, wizyjny, konwoje, e-ochronę, ochronę mienia, systemy alarmowe oraz ochronę VIP.   Fot.: www.azspw.com