ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Kolejny sponsor zostaje. Grupa DSF gra z AZS PW

O bezpieczeństwo podczas meczów AZS Politechniki Warszawskiej w Warszawie w dalszym ciągu dbać będzie Grupa DSF. Prezesi agencji ochrony i naszego klubu podpisali nową umowę sponsoringową. - Oficjalne przedłużenie współpracy z Grupą DSF bardzo nasz cieszy. Dzięki temu poziom bezpieczeństwa na meczach naszej drużyny będzie najwyższy - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Grupa DSF gra z nami od dawna. Wierzę, że w zbliżającym się wielkimi krokami sezonie wspólnie osięgniemy sukces - zakończył. Grupa DSF jest koncesjonowaną agencją ochrony z solidnym doświadczeniem. Dba o bezpieczeństwo zarówno dużych firm, jak i klientów indywidualnych. W swojej bogatej ofercie posiada między innymi: usługi pełnego zabezpieczenia imprez masowych, poczynając od przygotowania dokumentacji, przez zabezpieczenia przeciwpożarowe, medyczne, po sprawdzenia pirotechniczne; monitoring mobilny, wizyjny, konwoje, e-ochronę, ochronę mienia, systemy alarmowe oraz ochronę VIP.   Fot.: www.azspw.com