ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Kolejny talent w Politechnice


Do AZS Politechniki Warszawskiej dołączył nowy zawodnik. Szeregi przyjmujących stołecznej ekipy zasilił dziewiętnastoletni Dominik Depowski.


Depowski do naszej drużyny trafił na zasadzie wypożyczenia z Asseco Resovii Rzeszów. Jego kontrakt obowiązywać będzie do końca sezonu 2014/2015. - W obliczu problemów z kontuzjami postanowiliśmy ściągnąć kolejnego młodego skrzydłowego - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Depowski na razie ma załatać dziurę, jaka powstała w naszym zespole na skutek urazu Artura Szalpuka i zmiany pozycji przez Michała Filipa. Może jednak przebojem wedrze się do wyjściowej szóstki i nie odda już w niej miejsca? Tego mu życzę - stwierdziła.

Nowy przyjmujący naszej drużyny mierzy 203 cm. Na koncie ma już sukcesy w kategoriach młodzieżowych. Jego największymi osiągnięciami są mistrzostwo Polski juniorów wywalczone w 2014 roku w barwach AKS V LO Resovii I Rzeszów oraz tytuł MVP tej imprezy.

Dominik Depowski w barwach AZS Politechniki Warszawskiej zadebiutuje już w meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który rozegrany zostanie w środę 12 listopada.


Fot.: Anna Klepaczko