Komodo po raz trzeci z ONICO Warszawa

Komodo po raz trzeci z ONICO Warszawa

Przedstawiciele firmy Komodo i klubu ONICO Warszawa przedłużyli umowę sponsorską. Nadchodzący sezon PlusLigi będzie już trzecim rokiem współpracy.

Komodo to polska marka napojów energetycznych powstała w 2014 roku. Od początku istnienia firmy napoje doceniane są przez konsumentów za jakość, niepowtarzalne smaki oraz oryginalny design. Markę Komodo wyróżnia szeroki wybór smaków, a każdy z nich jest wyjątkowy i powstaje z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Produkty tworzone przez naszego sponsora sprawdzą się w codziennym życiu wszystkich aktywnych osób.

Komodo Energy Drink to dawka pozytywnej energii, która zaspokoi potrzeby każdego. Wyjątkowa receptura oraz szeroki wybór smaków, sprawią, że spadki aktywności, nieprzespane noce czy problemy z koncentracją nie będą przeszkodą w codziennym życiu. Każdy łyk Komodo Energy Drink to uderzenie energii, a przede wszystkim doskonały wybór dla miłośników intensywnych wysiłków oraz aktywnego życia. Poprawia wytrzymałość, błyskawicznie podnosi poziom koncentracji, a dzięki wysokiej zawartości witamin – przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu. Marka Komodo to nie tylko napoje energetyczne – w ofercie naszego sponsora znajdują się również napoje izotoniczne.

Szczegółowa oferta naszego sponsora dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej.