ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Konkurs dla szkół trwa

Drużyny PlusLigi rywalizują o jak najwyższe miejsca w tabeli przed fazą play-off. Przykład z nich biorą młodzi kibice z kilkudziesięciu warszawskich i podwarszawskich szkół. Oni rywalizują o piłki dla swojej placówki oraz o spotkanie z siatkarzami AZS Politechniki Warszawskiej.

Udział w konkursie może wziąć każda szkoła, która rezerwuje bilety za pośrednictwem formularza zamówienia zgodnie z regulaminem rezerwacji grupowych, zamieszczonym na oficjalnej stronie Klubu (uwzględniane są formularze przesłane na adres e-mail: rezerwacje@azspw.pl).

Szkoła zbiera na swoje konto punkty, naliczane na zasadzie:
- 1 osoba = 1 punkt (bez względu na podział uczeń-opiekun)

Przewidziane są dodatkowe punkty:
- przy grupie powyżej 20 osób szkoła otrzymuje 5 dodatkowych punktów
- pułap każdych kolejnych 100 punktów w rankingu to dodatkowe 20 punktów.

Ranking szkół prowadzony jest na oficjalnej stronie klubu. Zwycięży szkoła, która po ostatnim meczu fazy play-off sezonu 2014/2015 na swoim koncie będzie miała najwięcej punktów. Nagrodę w postaci 10 piłek Mikasa przedstawicielom zwycięskiej szkoły przekażą zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej. Spotkanie z uczniami i wręczenie nagrody nastąpi po zakończeniu sezonu 2014/2015, w ustalonym przez obie strony terminie.

Zachęcamy do zabawy!