ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Konrad Cop drugim trenerem Politechniki

AZS Politechnika Warszawska znalazła następcę Przemysława Michalczyka. Nowym drugim trenerem drużyny Inżynierów został Konrad Cop.

- Konrad Cop to młody, ale bardzo pracowity i ambitny trener - poinformowała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Znamy go doskonale, wszak kilka lat temu pracował już w naszym zespole, a ostatnio często gościł na treningach i podpatrywał nasz sztab szkoleniowy - dodała. - Konrad, powodzenia. Jestem pewna, że sobie poradzisz - skierowała kilka słów do nowego asystenta Jakuba Bednaruka tuż po podpisaniu umowy o współpracy.

- Bardzo cieszę się z otrzymanej szansy i dziękuję za nią zarówno pani prezes, jak i trenerowi Jakubowi Bednarukowi - oznajmił Konrad Cop. - Przez ostatnie lata pracowałem z młodzieżą z klubu MOS Wola Warszawa, angaż w Politechnice jest więc dla mnie skokiem na głęboką wodę. Nie mam jednak żadnych obaw i z niecierpliwością czekam na początek sezonu - stwierdził.

Konrad Cop w sezonie 2008/2009 pełnił funkcję statystyka w naszym klubie. - Choć zajęliśmy wówczas ostatnie miejsce w lidze, bardzo miło wspominam ten czas. Przez rok pod okiem trenera Panasa bardzo wiele się tu nauczyłem - powiedział Cop. - Ja byłem statystykiem, a Kuba Bednaruk zawodnikiem. Teraz obaj jesteśmy w sztabie szkoleniowym - uśmiechnął się.

Konrad Cop od kilku dni uczestniczy już w treningach. - Sztab znów jest w komplecie. Mam naprawdę dobrego asystenta - nie ukrywał radości trener Jakub Bednaruk. - Bardzo mi miło - odpowiedział Konrad Cop. - Jestem pewien, że współpraca z Kubą pozwoli mi się rozwinąć. Zrobię wszystko, co potrafię, aby drużyny osiągała jak najlepsze wyniki - obiecał.

W najbliższych dniach na naszej stronie internetowej ukaże się wywiad z trenerem Konradem Copem, w którym opowie on m.in. o przebiegu swojej dotychczasowej przygody z siatkówką. Już dziś zachęcamy do lektury.


Fot.: Zbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji