ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Krzysztof Wierzbowski opuszcza AZS Politechnikę Warszawską

Krzysztof Wierzbowski nie jest już zawodnikiem AZS Politechniki Warszawskiej. Zarząd klubu podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy z przyjmującym. - Dziękujemy Krzysztofowi za ostatnie kilka miesięcy współpracy. Dołączył on do naszej drużyny już w trakcie sezonu i miał załatać dziurę po kontuzjowanym Pawle Halabie - przypomniała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. - Halaba wrócił już do zdrowia i to na niego postawiliśmy. Z Krzysztofem Wierzbowskim musimy się więc pożegnać - wyjaśniła. Krzysztof Wierzbowski barw AZS Politechniki Warszawskiej bronił przez trzy i pół sezonu. W naszym klubie grał od stycznia do końca maju 2016 roku oraz w latach 2010-2013. W 2012 roku wywalczył z Inżynierami srebrny medal w rozgrywkach Challenge Cup, co jest jednym z jego największych siatkarskich sukcesów.   Fot. Łukasz Leksowski, www.azspw.com