Krzysztof Wierzbowski opuszcza AZS Politechnikę Warszawską

Krzysztof Wierzbowski nie jest już zawodnikiem AZS Politechniki Warszawskiej. Zarząd klubu podjął decyzję o nieprzedłużaniu umowy z przyjmującym. - Dziękujemy Krzysztofowi za ostatnie kilka miesięcy współpracy. Dołączył on do naszej drużyny już w trakcie sezonu i miał załatać dziurę po kontuzjowanym Pawle Halabie - przypomniała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA. - Halaba wrócił już do zdrowia i to na niego postawiliśmy. Z Krzysztofem Wierzbowskim musimy się więc pożegnać - wyjaśniła. Krzysztof Wierzbowski barw AZS Politechniki Warszawskiej bronił przez trzy i pół sezonu. W naszym klubie grał od stycznia do końca maju 2016 roku oraz w latach 2010-2013. W 2012 roku wywalczył z Inżynierami srebrny medal w rozgrywkach Challenge Cup, co jest jednym z jego największych siatkarskich sukcesów.   Fot. Łukasz Leksowski, www.azspw.com