Kup karnet i oglądaj na żywo Mistrzów Świata

Kup karnet i oglądaj na żywo Mistrzów Świata

Rozpoczął się kolejny etap sprzedaży karnetów na mecze ONICO Warszawa w sezonie 2017/2018. Jeżeli chcesz oglądać na żywo Mistrzów Świata to nie zwlekaj i już dziś wybierz swoje miejsce w hali Torwar przy Łazienkowskiej!

Mistrzowie Świata w barwach ONICO Warszawa

W sezonie 2017/2018 w ONICO Warszawa występować będzie aż trzech Mistrzów Świata. W barwach ONICO Warszawa zagrają Andrzej Wrona – Mistrz Świata Seniorów z 2014 roku oraz o Bartosz Kwolek i Jędrzej Gruszczyński – świeżo upieczeni Mistrzowie Świata Juniorów. Nie można zapominać, że w stołecznej ekipie mistrzowski jest również sztab. Trenerem warszawian jest Stéphane Antiga, a funkcję dyrektora sportowego w klubie pełni Paweł Zagumny.

Kibice, którzy zdecydują się na zakup karnetu, będą przez cały sezon mieli okazję oglądać wyjątkowo silną i zgraną drużynę, a w niej także Wojciecha Włodarczyka, Damiana Wojtaszka oraz młodych i obiecujących Francuza Antoine’a Brizarda i Kanadyjczyka Sharone’a Vernona-Evansa. Niedawno do zespołu dołączył także Nikola Gjorgiev. Macedończyk kilka dni temu stanął na drugim stopniu podium w rozgrywkach Ligi Europejskiej i uznany został najlepszym atakującym zmagań.

KUP KARNET NA MECZE ONICO WARSZAWA

Spersonalizowana karta kibica ONICO Warszawa

Dla kibiców ONICO Warszawa, którzy kupią karnet na najbliższy sezon, czeka także wyjątkowa niespodzianka – spersonalizowana karta kibica, która stanowić będzie wejściówkę na wszystkie mecze stołecznych siatkarzy w fazie zasadniczej PlusLigi w sezonie 2017/2018 (karnety nie będą obowiązywać na meczach fazy play-off). – Na spersonalizowanej karcie znajdzie się wybrana przez kibica grafika. W ten sposób każdy fan będzie mógł używać karty z wizerunkiem swojego ulubionego zawodnika – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes ONICO Warszawa. – Zakupione karnety będziemy dystrybuować od 15 września – dodał.

Ceny karnetów na sezon 2017/2018

Sektory E-J* i V-R**Sektory W-C i K-P
 UlgowyNormalnyUlgowyNormalny
Karnety
przedłużane i nowe po 30.06.2017
400 zł
500 zł
350 zł
450 zł
Karnety VIP
przedłużane i nowe po 30.06.2017
2700 zł
2700 zł

Karnety w sezonie 2017/2018 upoważniają do wstępu na mecze fazy zasadniczej PlusLigi
*z wyłączeniem sektorów G1 i H1

**z wyłączeniem sektorów S, S1, T, T1 i LH

 

torwar-mapa-01