ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Kup koszulkę meczową z własnym nazwiskiem

Od poniedziałku 5 marca do asortymentu Sklepu Kibica ONICO Warszawa powrócą spersonalizowane koszulki meczowe. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Sklep Kibica

Marzy Ci się spersonalizowana koszulka ONICO Warszawa? Od poniedziałku każdy kibic stołecznej ekipy będzie mógł stworzyć własny t-shirt warszawskiej drużyny. Do wyboru są trzy kolory: biały – domowy, granatowy – wyjazdowy oraz złoty – libero. Na koszulce można dobrać dowolny numer i napis. Produkt dostępny jest w rozmiarach XS-XXL oraz 128, 140, 164 centymetry. Cena spersonalizowanego stroju to 119 zł. Czas oczekiwania na wyprodukowanie i wysyłkę spersonalizowanej koszulki jest dłuższy niż w przypadku pozostałych produktów. Zamówienia składane od 5 do 18 marca będą zrealizowane na początku kwietnia, natomiast koszulki zamówione od 18 do 31 marca będą wysyłane od 16 kwietnia. Spersonalizowane t-shirty można zakupić tylko drogą internetową.