Kwolek i Jaglarski przed meczem ze Stocznią

Fot. PressFocus
W czwartek 8 listopada siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się na wyjeździe ze Stocznią Szczecin. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi.

Bartosz Kwolek: Stocznia zdążyła już udowodnić w tym sezonie, że jest silną drużyną, więc jestem przekonany, że będzie to bardzo trudny mecz. To dobrze, bo liga jest na tyle wyrównana, że każdy może wygrać z każdym, a dzięki temu rozgrywki stają się ciekawsze. My jednak, chcąc grać o najwyższe cele, musimy w takich meczach zdobywać jak najwięcej punktów. Uważam, że Stocznia ma w swoim składzie bardzo dobrych zawodników, zwłaszcza jeśli chodzi o element ataku, więc przed nami naprawdę ciężki bój. My mamy za sobą niemal dwa tygodnie przerwy i jesteśmy głodni grania o punkty. Nie możemy się więc doczekać tego starcia.

Dominik Jaglarski: Przed nami mecz z bardzo silnym rywalem, o czym najlepiej świadczy ich bilans meczów – trzy zwycięstwa i jedna porażka. Stocznia Szczecin to drużyna z wielkimi nazwiskami. Trudno znaleźć słabe strony drużyny ze Szczecina, natomiast – moim zdaniem – najmocniejszym punktem gospodarzy może być ich doświadczenie. Nie jako całej drużyny, bo w takim składzie grają dopiero pierwszy sezon. Mówię tu o doświadczeniu poszczególnych zawodników, ponieważ wielu z nich może pochwalić się wieloletnim stażem w profesjonalnych ligach. Ich dodatkowym atutem będzie bez wątpienia własne boisko i wsparcie ze strony lokalnych kibiców. Wierzymy jednak, że zagramy na miarę oczekiwań i wrócimy ze Szczecina z tarczą, a nie na niej.