Łatwiej dojechać, łatwiej zaparkować

AZS Politechnika Warszawska ma dobre wieści dla kibiców, którzy na mecze Inżynierów przyjeżdżają samochodami. Przy Arenie Ursynów powstał nowy parking, który pomieści aż sto aut.

24 października zakończył się trwający kilka miesięcy remont ulicy Pileckiego. Została ona poszerzona: teraz Pileckiego to dwie jezdnie po dwa pasy ruchu. Dodatkowo w czterech miejscach stanęła sygnalizacja świetlna, co znacznie zwiększy bezpieczeństwo w okolicy Areny Ursynów. Obok samej hali powstał zaś kolejny parking. - To duże ułatwienie dla naszych kibiców. Otrzymywaliśmy sygnały, że mają oni problem z zaparkowaniem - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

- Wszystkich fanów siatkówki, którzy nie byli jeszcze na naszym meczu, informujemy, że do Areny Ursynów można dotrzeć także komunikacją miejską. W pobliżu hali znajduje się stacja metra Imielin, a pod sam obiekt dojeżdżają dwie linie autobusowe: 179 i 185 - wyjaśnił Bańcerowski. - Najbliższe spotkanie rozegrane zostanie już w piątek 30 października. Podejmiemy wówczas Cuprum Lubin z reprezentantami Polski - Marcin Możdżonkiem i Grzegorzem Łomaczem w składzie. Serdecznie zapraszamy - zakończył.


Fot.: Krystian Redlarski