ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Łukasz Wiese przed meczem z Cerradem Czarnymi Radom

Fot. PressFocus
W piątek 26 października o godzinie 20:30 siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się na wyjeździe z Cerradem Czarnymi Radom. Zapraszamy do lektury przedmeczowej wypowiedzi byłego przyjmującego radomian, Łukasza Wiese.

Łukasz Wiese: Na pewno nikogo nie zaskoczę mówiąc, że zwycięstwa bardzo budują. Najbliższe pięć kolejek gramy na wyjeździe i bardzo ważne jest, żeby w tym okresie zebrać jak najwięcej punktów. Mecz w Radomiu rozpocznie nasz mały maraton i liczę, że zaczniemy go od zwycięstwa.

Piątkowe starcie z radomianami na pewno będzie jeszcze trudniejsze niż to z Zawierciem. Radom, podobnie jak my, ma wysokie cele na ten sezon i mimo że liga dopiero ruszyła, Czarni pokazali już dobrą grę w ostatnich dwóch kolejkach, a wcześniej też w okresie przygotowawczym. My jednak znamy swoją wartość i jeśli uda nam się wykorzystać nasze atuty w stu procentach, powinniśmy wrócić z kompletem punktów.

Hala w Radomiu jest bardzo specyficzna, przede wszystkim bardzo niska, co utrudnia przyjęcie zagrywki z wyskoku oraz obronę. Warunki każdy będzie miał takie same, dlatego jeśli my zagramy dobrze zagrywką, a potrafimy dobrze serwować, to takie same problemy będzie miał zespół z Radomia.