Łukasz Wiese przed meczem z Cerradem Czarnymi Radom

Fot. PressFocus
W piątek 26 października o godzinie 20:30 siatkarze ONICO Warszawa zmierzą się na wyjeździe z Cerradem Czarnymi Radom. Zapraszamy do lektury przedmeczowej wypowiedzi byłego przyjmującego radomian, Łukasza Wiese.

Łukasz Wiese: Na pewno nikogo nie zaskoczę mówiąc, że zwycięstwa bardzo budują. Najbliższe pięć kolejek gramy na wyjeździe i bardzo ważne jest, żeby w tym okresie zebrać jak najwięcej punktów. Mecz w Radomiu rozpocznie nasz mały maraton i liczę, że zaczniemy go od zwycięstwa.

Piątkowe starcie z radomianami na pewno będzie jeszcze trudniejsze niż to z Zawierciem. Radom, podobnie jak my, ma wysokie cele na ten sezon i mimo że liga dopiero ruszyła, Czarni pokazali już dobrą grę w ostatnich dwóch kolejkach, a wcześniej też w okresie przygotowawczym. My jednak znamy swoją wartość i jeśli uda nam się wykorzystać nasze atuty w stu procentach, powinniśmy wrócić z kompletem punktów.

Hala w Radomiu jest bardzo specyficzna, przede wszystkim bardzo niska, co utrudnia przyjęcie zagrywki z wyskoku oraz obronę. Warunki każdy będzie miał takie same, dlatego jeśli my zagramy dobrze zagrywką, a potrafimy dobrze serwować, to takie same problemy będzie miał zespół z Radomia.