ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Mateusz Janikowski przed meczem z GKS-em Katowice

Fot. PressFocus
We wtorek 4 grudnia siatkarze ONICO Warszawa zawalczą przed własną publicznością z GKS-em Katowice. Spotkanie rozgrywane w hali COS Torwar rozpocznie się o godzinie 20:30. Zapraszamy do lektury przedmeczowej wypowiedzi przyjmującego ONICO, Mateusza Janikowskiego.

Mateusz Janikowski: Na pewno po ostatniej porażce z ZAKSĄ chcielibyśmy się zrehabilitować przed własną publicznością i wygrać mecz z Katowicami, dlatego jesteśmy nastawieni bojowo do tego spotkania. GKS to dość nieprzewidywalna drużyna, co pokazali chociażby pokonując Stocznię Szczecin, dlatego nie nastawiamy się na łatwe spotkanie.

Oczywiście nasi kibice bardzo nam pomagają i mamy nadzieję, że i tym razem frekwencja na meczu nie zawiedzie! Co do hali, lekkim utrudnieniem może być fakt, że nie mamy tu często treningów, ale z każdym meczem sezonu czujemy się coraz pewniej. We wtorek, ze wsparciem naszych kibiców, zawalczymy o kolejne trzy punkty.