ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Mateusz Sacharewicz wciąż Inżynierem


Mateusz Sacharewicz zostaje w 4You Airlines AZS Politechnice Warszawskiej. Dwudziestoczteroletni środkowy podpisał ze stołecznym klubem nową, roczną umowę.


- Cieszę się, że kolejny rok spędzę w Warszawie. Dobrze czuję się w tej drużynie - powiedział Mateusz Sacharewicz. - Wierzę w to, że cały czas będę się rozwijał i podnosił swoje umiejętności. Mam nadzieję, że przyszły sezon dostarczy kibicom wielu emocji. Już nie mogę się doczekać! - dodał z szerokim uśmiechem.

Mateusz Sacharewicz do Warszawy przeprowadził się z Będzina, gdzie przez rok bronił barw zespołu MKS Banimex. Wcześniej przez dwa lata występował w Pekpolu Ostrołęka. Jest wychowankiem klubu MUKS Białystok i absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. W swojej karierze grał także jako przyjmujący. Ma 199 cm wzrostu.

W składzie drużyny 4You Airlines AZS Politechniki Warszawskiej na sezon 2014/2015 jest trzech środkowych. Sacharewicz o miejsce w wyjściowej szóstce rywalizował będzie z Marcinem Nowakiem i Bartłomiejem Lemańskim. Niewykluczone, że zarząd klubu zdecyduje się zakontraktować jeszcze jednego zawodnika na tę pozycję.


Fot.: Tomasz Adamaszek