Mateusz Sacharewicz wciąż Inżynierem


Mateusz Sacharewicz zostaje w 4You Airlines AZS Politechnice Warszawskiej. Dwudziestoczteroletni środkowy podpisał ze stołecznym klubem nową, roczną umowę.


- Cieszę się, że kolejny rok spędzę w Warszawie. Dobrze czuję się w tej drużynie - powiedział Mateusz Sacharewicz. - Wierzę w to, że cały czas będę się rozwijał i podnosił swoje umiejętności. Mam nadzieję, że przyszły sezon dostarczy kibicom wielu emocji. Już nie mogę się doczekać! - dodał z szerokim uśmiechem.

Mateusz Sacharewicz do Warszawy przeprowadził się z Będzina, gdzie przez rok bronił barw zespołu MKS Banimex. Wcześniej przez dwa lata występował w Pekpolu Ostrołęka. Jest wychowankiem klubu MUKS Białystok i absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. W swojej karierze grał także jako przyjmujący. Ma 199 cm wzrostu.

W składzie drużyny 4You Airlines AZS Politechniki Warszawskiej na sezon 2014/2015 jest trzech środkowych. Sacharewicz o miejsce w wyjściowej szóstce rywalizował będzie z Marcinem Nowakiem i Bartłomiejem Lemańskim. Niewykluczone, że zarząd klubu zdecyduje się zakontraktować jeszcze jednego zawodnika na tę pozycję.


Fot.: Tomasz Adamaszek