ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Mateusz Sacharewicz zmienia barwy klubowe

Mateusz Sacharewicz nie jest już siatkarzem AZS Politechniki Warszawskiej. Dwudziestopięcioletni środkowy bloku po dwóch sezonach spędzonych w stolicy szuka nowego pracodawcy.

- Dziękujemy Mateuszowi za udaną współpracę. To bardzo solidny, ambitny i pracowity zawodnik - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Życzymy mu powodzenia i sukcesów w nowym klubie oraz... szczęścia na nowej drodze życia - dodała, nawiązując do zmiany stanu cywilnego przez siatkarza.

- Nie lubię pożegnań. Ja również dziękuję za dwa bardzo pozytywne sezony. Nie tylko ludziom z klubu i kolegom z zespołu, ale i kibicom. Było świetnie! Do zobaczenia niebawem po drugiej stronie siatki - skomentował były już środkowy AZS Politechniki Warszawskiej.

Mateusz Sacharewicz w AZS Politechnice Warszawskiej grał w sezonach 2013/2014 i 2014/2015. Przez ten czas wystąpił w 41 meczach (141 setach) i zdobył 258 punktów: 161 z ataku, 83 blokiem i 14 zagrywką. 


Fot.: Tomasz Adamaszek