ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

MB Motors i ONICO Warszawa jadą razem!

Firma MB Motors, autoryzowany dealer samochodów Mercedes-Benz, rozpoczyna współpracę z ONICO Warszawa. W najbliższym sezonie PlusLigi, oficjalną marką samochodów naszej drużyny będzie właśnie Mercedes-Benz. Witamy na pokładzie!Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania tej współpracy. Mercedes-Benz należy do najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych marek samochodów na świecie, a firma MB Motors jest jednym z najprężniej działających dealerów w Polsce — powiedziała Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa. — Cieszy nas wsparcie tak znaczącego sponsora. Razem z MB Motors chcemy stworzyć zawodnikom komfortowe warunki, dzięki którym będą mogli prezentować na boisku siatkówkę na najwyższym poziomie — dodała. MB Motors będzie sponsorem ONICO Warszawa przez kolejne dwanaście miesięcy. W ramach umowy zawodnicy oraz członkowie sztabu otrzymają do dyspozycji flotę samochodów Mercedes-Benz. Również kibice i sympatycy naszej drużyny mogą spodziewać się w tym sezonie wielu atrakcji, przygotowanych wspólnie z nowym sponsorem. — Wierzymy, że wsparcie drużyny ONICO Warszawa to dobry krok — powiedział Marcin Kostrzewski, dyrektor zarządzający MB Motors. — Bycie sponsorem drużyny z tak bogatą historią i z tak ogromnym potencjałem, to dla nas powód do radości i dumy, ale również poważne zobowiązanie — chcemy przyczynić się do realizacji celów sportowych ONICO Warszawa. Jesteśmy przekonani, że samochody udostępnione przez MB Motors, będą dla drużyny komfortowym środkiem transportu i niezawodnym narzędziem pracy. Przed nami emocjonujący sezon!