MB Motors i ONICO Warszawa jadą razem!

Firma MB Motors, autoryzowany dealer samochodów Mercedes-Benz, rozpoczyna współpracę z ONICO Warszawa. W najbliższym sezonie PlusLigi, oficjalną marką samochodów naszej drużyny będzie właśnie Mercedes-Benz. Witamy na pokładzie! — Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania tej współpracy. Mercedes-Benz należy do najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych marek samochodów na świecie, a firma MB Motors jest jednym z najprężniej działających dealerów w Polsce — powiedziała Jolanta Dolecka, prezes ONICO Warszawa. — Cieszy nas wsparcie tak znaczącego sponsora. Razem z MB Motors chcemy stworzyć zawodnikom komfortowe warunki, dzięki którym będą mogli prezentować na boisku siatkówkę na najwyższym poziomie — dodała. MB Motors będzie sponsorem ONICO Warszawa przez kolejne dwanaście miesięcy. W ramach umowy zawodnicy oraz członkowie sztabu otrzymają do dyspozycji flotę samochodów Mercedes-Benz. Również kibice i sympatycy naszej drużyny mogą spodziewać się w tym sezonie wielu atrakcji, przygotowanych wspólnie z nowym sponsorem. — Wierzymy, że wsparcie drużyny ONICO Warszawa to dobry krok — powiedział Marcin Kostrzewski, dyrektor zarządzający MB Motors. — Bycie sponsorem drużyny z tak bogatą historią i z tak ogromnym potencjałem, to dla nas powód do radości i dumy, ale również poważne zobowiązanie — chcemy przyczynić się do realizacji celów sportowych ONICO Warszawa. Jesteśmy przekonani, że samochody udostępnione przez MB Motors, będą dla drużyny komfortowym środkiem transportu i niezawodnym narzędziem pracy. Przed nami emocjonujący sezon!