Mecz Pucharu Polski w Białobrzegach


Mecz 1/8 finału Pucharu Polski 2015, w którym AZS Politechnika Warszawska podejmie Cerrad Czarnych Radom, rozegrany zostanie w Białobrzegach. Do spotkania dojdzie w środę 17 grudnia o godz. 19.00.


Zgodnie z decyzją organizatora Pucharu Polski - Polskiego Związku Piłki Siatkowej - gospodarzem spotkania jest drużyna, która po pierwszej rundzie fazy zasadniczej zajęła wyższe miejsce w tabeli. - Nasza domowa hala - Arena Ursynów - w wyznaczonym terminie jest jednak zajęta. Postanowiliśmy więc przenieść mecz do Białobrzeg, z którymi współpracujemy od dłuższego czasu - wyjaśnił Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Mecz o stawkę w mniejszej miejscowości będzie świetną promocją siatkówki na Mazowszu - stwierdził.

AZS Politechnika Warszawska pomyślała o swoich najwierniejszych kibicach. - Zdajemy sobie sprawę, że dla posiadaczy karnetów czy fanów, którzy przychodzą niemal na każdy mecz naszej drużyny, dotarcie do hali w Białobrzegach może stanowić problem. Jeżeli więc zgłosi się do nas odpowiednio liczna grupa chętnych, zorganizujemy darmowy transport - powiedział Marcin Bańcerowski.

Pary 1/8 Pucharu Polski 2015:

Krispol Września/Ślepsk Suwałki - Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn
LOTOS Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała
Transfer Bydgoszcz - AZS Częstochowa
GTPS Gorzów Wielkopolski/AZS AGH Kraków - Asseco Resovia Rzeszów
AZS Politechnika Warszawska
- Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Effector Kielce - MKS Banimex Będzin

Bilety na mecz AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom do sprzedaży trafią w czwartek 11 grudnia. Nabyć je będzie można przez Internet oraz w Sklepie Kibica.


Fot.: Tomasz Adamaszek