Media: Festiwal emocji, siatkarski dreszczowiec

"W szlagierowym meczu 21. kolejki PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa przegrali z PGE Skrą Bełchatów 2:3. Hit nie rozczarował, siatkarze obu ekip dostarczyli kibicom wielu emocji" - czytamy w prasie po meczu z aktualnymi mistrzami Polski.

polsatsport.pl: Siatkarski dreszczowiec na Torwarze! PGE Skra ograła ONICO
W szlagierowym meczu 21. kolejki PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa przegrali z PGE Skrą Bełchatów 2:3. Hit nie rozczarował, siatkarze obu ekip dostarczyli kibicom wielu emocji. Dwa pierwsze sety wygrali goście, dwa kolejne gospodarze. Spotkanie zwieńczył zacięty tie-break, przegrany przez ONICO 16:18.

polsatsport.pl: Pluszaki opanowały Torwar! Kibice odpowiedzieli na apel ONICO Warszawa (WIDEO)
Przy okazji meczu 21. kolejki PlusLigi ONICO Warszawa – PGE Skra Bełchatów (2:3) klub ze stolicy zorganizował "misiową" akcję . Po spotkaniu maiła miejsce zbiórka pluszaków, które trafią do domów dziecka i domów samotnej matki. Kibice odpowiedzieli na apel klubu i po ostatniej akcji meczu parkiet Torwaru zapełnił się maskotkami.

polsatsport.pl: Wojtaszek: Tie-break jest jak loteria

polsatsport.pl: Kurek rozkręcił widownię na Torwarze! (WIDEO)
Po porażce w dwóch pierwszych setach meczu 21. kolejki PlusLigi z PGE Skrą Bełchatów, w dwóch kolejnych siatkarze ONICO Warszawa zagrali już zdecydowanie lepiej. Wyszli naładowani pozytywną energią, co pokazuje jedna z akcji czwartego seta.

polsatsport.pl: Łomacz: To było ciężkie spotkanie
– Cieszymy się ze zwycięstwa. To było ciężkie spotkanie. Wiedzieliśmy, że takie będzie. Kibice dopisali. Dla nas punkty są jak tlen. Walczyliśmy wcześniej w wielu przegranych spotkaniach. Dziś wywalczyliśmy zwycięstwo. W trzecim secie niewiele zabrakło, byśmy dogonili rywali i wygrali ten mecz, ale dwa punkty też na pewno cieszą – powiedział rozgrywający PGE Skry Bełchatów Grzegorz Łomacz po wygranej 3:2 nad ONICO Warszawa w meczu 21. kolejki PlusLigi.

przegladsportowy.pl: FESTIWAL EMOCJI NA TORWARZE! PGE SKRA WYSZARPAŁA ZWYCIĘSTWO ONICO
Środowy mecz na Torwarze oglądał selekcjoner Francuzów Laurent Tillie, który przyjechał przyjrzeć się grze swoich reprezentacyjnych rozgrywających. W spotkaniu ONICO analizował grę Antoine'a Brizarda, a w sobotę uda się do Kędzierzyna-Koźla, gdzie wspomniany Brizard zmierzy się po drugiej stronie siatki z Benjaminem Toniuttim. Po tym meczu warszawianie wyruszą w poniedziałek do Stambułu, gdzie we wtorek zagrają sparing z tamtejszym BBSK. W środę wrócą do kraju.

polskatimes.pl: ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów Wielkie emocje na Torwarze
To już przestaje zaskakiwać, że na meczach ONICO Warszawa na trybunach hali Torwar puste krzesełka w sektorach można policzyć na palcach jednej ręki (oraz na dostawionych trybunach za boiskiem). Niewykluczone, że rywalizacje będą tak emocjonujące, to obiekt okaże się za mały. I nie ma znaczenia, czy rywalem jest PGE Skra Bełchatów czy zespół z dolnej połowy tabeli. W środę różnica polegała jedynie na tym, że fani nie mogli być rozczarowani poziomem rywalizacji. I to od pierwszych akcji.

wp.pl: PlusLiga: niezwykłe emocje na Torwarze. PGE Skra Bełchatów minimalnie lepsza od ONICO Warszawa
Hit 21. kolejki PlusLigi zakończył się po pięciu setach zaciętej walki. Zwycięsko wyszli z niej siatkarze PGE Skry Bełchatów, którzy pokonali 3:2 ONICO Warszawa. Mecz zamykający 21. kolejkę PlusLigi zdecydowanie zapowiadał się na największy hit tej serii gier. Był też niezwykle ważny dla układu tabeli, zwłaszcza w świetle pozostałych wyników, które padły w środowy wieczór.

rmf24.pl: Skra lepsza od Onico Warszawa. Łomacz: Wracamy do dobrej dyspozycji
W meczu tych ekip w pierwszej rundzie fazy zasadniczej Skra wygrała u siebie w listopadzie 3:0. Od tego czasu trochę się zmieniło. Bełchatowianie zmagają się od pewnego czasu z poważnymi kłopotami zdrowotnymi. W minionej kolejce co prawda wygrali z Cuprum Lubin, ale wcześniej doznali w Pluslidze trzech porażek z rzędu. Nie wiedzie im się ostatnio także w Lidze Mistrzów - przegrali dwa spotkania i - by awansować do ćwierćfinału - w finalnej kolejce fazy grupowej będą musieli wygrać i liczyć na korzystne rozstrzygnięcia w innych grupach.

onet.pl: PlusLiga: ONICO Warszawa przegrało po zaciętym meczu
Niezwykle zacięte spotkanie oglądali kibice w środowy wieczór na Torwarze. W hicie 21. kolejki ONICO podejmowało PGE Skrę Bełchatów. Siatkarze dostarczyli fanom sporo emocji. Pierwsze dwa sety wygrali goście, ale dwa kolejne należały już do gospodarzy. Na uwagę szczególnie zasługiwała trzecia partia, zakończona wynikiem 28:30 dla ONICO. W tie break'u ponownie oglądaliśmy wyrównaną walkę. Obie ekipy walczyły punkt za punkt. Aby rozstrzygnąć seta konieczna była gra na przewagi. W niej lepsza okazała się PGE Skra, która wygrała 18:16 i całe spotkanie 3:2.

onet.pl: Andrzej Wrona spotkał się z powstańcami warszawskimi
- Powiedzieli, że nic nie chcą oprócz tego, żeby wszyscy mieli szacunek do naszej Ojczyzny, żeby pozostała ona Niepodległa i żebyśmy nie dali się poróżnić i Jej podzielić poprzez różne poglądy na różne sprawy. Prosili, żebyśmy w tym cały pędzie, raz na jakiś czas zachwycili się nad pięknem Naszego Kraju, nad zwykłym rosnącym kwiatem czy widokiem. Żebyśmy kochali Polskę, choć w połowie tak, jak Oni ją kochają, a wtedy będą szczęśliwi. Wielcy Bohaterowie. Przesympatyczni Ludzie. Mądrzy i Przezabawni. To był zaszczyt - napisał były gracz PGE Skry Bełchatów.

siatka.org: PL: TIE-BREAK W WARSZAWIE DLA BEŁCHATOWIAN
21. kolejkę PlusLigi zakończyło starcie na stołecznym Torwarze, gdzie Onico Warszawa podejmowało PGE Skrę Bełchatów. Po dwóch setach w komfortowej sytuacji byli mistrzowie Polski, którzy prowadzili 2:0. Warszawianie wygrali jednak trzecią partię, zakończoną zaciętą grą na przewagi i powrócili w tym meczu do gry. Ostatecznie udało im się doprowadzić do tie-breaka, ale w nim po zaciętej walce znów górą byli podopieczni Roberto Piazzy.