ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Media o kolejnej wygranej ONICO

Fot. Jakub Ćmil
Zespół ONICO zniechęca, ale rywali do gry. W sobotę w hali Torwar jeśli ktoś dobrze się bawił to gospodarze i ich kibice - czytamy po meczu ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów. Zapraszamy na przegląd najciekawszych materiałów dotyczących sobotniego starcia.

przegladsportowy.pl: POPIS ONICO NA TORWARZE. Z KURKIEM I PENCZEWEM SĄ NIE DO POKONANIA
Od kiedy do drużyny dołączyli Bartosz Kurek i Nikołaj Penczew, ONICO Warszawa jest nie do zatrzymania. Zespół ze stolicy wygrał od tego momentu piąty kolejny mecz, tym razem pokonując 3:0 (25:18, 25:21, 25:14) Asseco Resovię Rzeszów. Wielki udział w tej wygranej mieli Polak i Bułgar, ale w świetnie grającej drużynie gospodarzy właściwie nie było słabego punktu.

tvn24.pl: ONICO i Kurek nie do zatrzymania. Resovia pokonana w hicie
To miał być hit 15. kolejki PlusLigi, ale ze względu na słabą postawę gości spotkanie na warszawskim Torwarze rozczarowało. ONICO bez problemu w niespełna półtorej godziny pokonało Asseco Resovię 3:0 (25:18, 25:21, 25:14). Goście z Rzeszowa nie mieli odpowiedzi na akcje Bartosza Kurka i Piotra Łukasika. Stołeczna ekipa wygrała szósty ligowy mecz z rzędu i umocniła się na drugim miejscu w tabeli.

polskatimes.pl: ONICO Warszawa wygrało z Asseco Resovią Rzeszów, nie dając jej szans w hali Torwar
Zespół ONICO zniechęca, ale rywali do gry. W sobotę w hali Torwar jeśli ktoś dobrze się bawił to gospodarze i ich kibice. Zdarzało się, że Piotr Łukasik atakował nad blokiem, a w innej akcji samemu stawiając z rąk ścianę nie do przebicia. Nikołaj Penczew wszedł na odpowiednie obroty po, tym jak w pierwszych tygodniach w stołecznej ekipie grał bez wyczucia. Bułgarski przyjmujący zagrywką posadził na parkiecie swojego vis-a-vis z Resovii, Mateusza Mikę. W kolejnej akcji bombardował gości atakiem zza drugiej linii.

wp.pl: ONICO - Asseco Resovia: warszawianie bezlitośni dla rzeszowian
Mecz pomiędzy ONICO Warszawa a Asseco Resovią Rzeszów został okrzyknięty hitem kolejki, chociaż nie było to starcie drużyn z góry tabeli. Bo o ile warszawska ekipa przed spotkaniem zajmowała drugie miejsce, to rzeszowianie 11. Jednak na ten mecz bilety zostały wyprzedane z miesięcznym wyprzedzeniem, a Resoviacy pod wodzą nowego trenera zaczęli marsz w górę tabeli.

wp.pl: Stephane Antiga: To normalne, że oczekiwania wobec ONICO Warszawa rosną
Po tym jak ONICO Warszawa zakontraktowało Nikołaja Penczewa i Bartosza Kurka, drużyna ze stolicy stała się jednym z głównym kandydatów do podium. Jak mówi Stephane Antiga, jego zespół jest przygotowany na to, że oczekiwania kibiców znacznie wzrosły.

siatka.org: PL: WICELIDER BEZ PROBLEMÓW OGRAŁ RESOVIĘ
W meczu 15. kolejki PlusLigi zespół Onico Warszawa zmierzył się w hali Torwar z Asseco Resovią Rzeszów. Przyjezdni, którzy cały czas marzą o grze w play-off nie mieli jednak wiele do powiedzenia. Warszawianie wygrali w trzech szybkich setach, w ostatnim rozbijając rywali do 14.  Drużyna Onico umocniła się tym samym na drugim miejscu w tabeli.

siatka.org: NIKOŁAJ PENCZEW: CHCIAŁBYM POWTÓRZYĆ SUKCES Z UBIEGŁEGO ROKU
Siatkarze ONICO Warszawa nie pozwolili zbyt długo kibicom nacieszyć się oglądaniem hitu 15. kolejki PlusLigi. Rzeszowianie w wypełnionym po brzegi Torwarze byli jedynie tłem dla stołecznej drużyny. Statuetkę MVP odebrał w sobotę Nikołaj Penczew, który pod nieobecność kontuzjowanego Bartosza Kwolka zaprezentował się bardzo dobrze atakując z 70% skutecznością. – Miałem takie przeczucie, że może tutaj paść taki wynik, bo bardzo wierzyłem w swój zespół. Wiem, że możemy grać jeszcze lepiej niż w poprzednich meczach i mam nadzieję, że uda nam się utrzymać taki poziom gry jak w starciu z Resovią – mówił po spotkaniu bułgarski przyjmujący.

polsatsport.pl: Kurek: Mój przykład jest lekcją dla innych
- Mogłem pójść w lewo albo w prawo, przerzucać winę na każdego po kolei albo zastanowić się nad sobą i podjąć kroki, aby taka sytuacja nie miała miejsca. Jeżeli to ma być jakaś lekcja, to dobrze. Niech młodsi nie popełniają takich błędów i nie zbaczają z tej ścieżki, na której są - powiedział Bartosz Kurek na temat swojej sytuacji przed mistrzostwami świata w 2014 roku.

polsatsport.pl: Antiga: Rok 2014 był najlepszym w mojej karierze
Nie wiedziałem, że jako trener przeżyje tyle emocji. 2014 rok był najlepszym w całej mojej karierze. Kocham Polskę - powiedział Stephane Antiga po zakończonej gali "Siatkarskie Plusy" na której razem ze swoimi podopiecznymi został wyróżniony za zdobycie mistrzostwa świata ponad cztery lata temu.

sportmarketing.pl: MZA nowym partnerem ONICO Warszawa
- Cieszę się, że udało się podpisać umowę z przedsiębiorstwem, które tak prężnie działa i rozwija się – podobnie jak ONICO – na naszym lokalnym, warszawskim rynku. Jestem głęboko przekonany, że wspólnymi siłami przyczynimy się do obopólnych sukcesów – w tym również wizerunkowych i marketingowych – i wierzę, że nasza współpraca będzie kontynuowana także w kolejnych latach – dodał Adam Polak, wiceprezes ONICO Warszawa.