ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Metro Warszawskie Sp. z o.o. zostaje z nami

Metro Warszawskie Sp. z o.o. przedłużyło umowę z ONICO Warszawa. Spółka będzie wspierać stołeczny klub w nadchodzącym sezonie PlusLigi. - Przedłużyliśmy współpracę z firmą, która stanowi symbol stołecznej komunikacji miejskiej. Cieszymy się bardzo, że współpracujemy z tak rozpoznawalną spółką jak Metro Warszawskie. Razem będziemy budować sportowy wizerunek miasta. Witamy w zespole - powiedział wiceprezes ONICO Warszawa, Marcin Bańcerowski. [caption id="attachment_22911" align="aligncenter" width="600"]Metro Warszawskie Sp. z o.o. będzie wspierać ONICO Warszawa w sezonie 2017/2018 (fot. Metro Warszawskie Sp. z o.o.)
Metro Warszawskie Sp. z o.o. będzie wspierać ONICO Warszawa w sezonie 2017/2018
(fot. Metro Warszawskie Sp. z o.o.)
[/caption] Misją Metra Warszawskiego Sp. z o.o. jest realizowanie przewozów pasażerskich koleją podziemną w Warszawie, jak również zastępstwo inwestycyjne oraz nadzór nad pracami budowlanymi przy rozbudowie sieci stołecznego metra. Metro to najpopularniejszy środek transportu w stolicy - każdego dnia pociągami podziemnej kolei przemieszczają się setki tysięcy pasażerów. Obecnie podróżujący mogą skorzystać z dwóch linii (M1 i M2) składających się z 28 stacji. Łącznie warszawskie metro liczy niemal 30 km tras, natomiast rozbudowa drugiej linii obejmuje ponad 6 kilometrów tras po obu stronach Wisły. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie www.metro.waw.pl.