Metro Warszawskie sponsorem AZS Politechniki


Metro Warszawskie Sp. z o.o. zostało sponsorem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Firma wspierać będzie klub w sezonie 2015/2016.


- Rozmowy z władzami Metra Warszawskiego trwały aż trzy lata. W końcu jednak udało się dojść do porozumienia i nawiązać współpracę - powiedziała zadowolona Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Dziękuję prezesowi Metra, panu Jerzemu Lejkowi, który jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i fanem sportu. Wierzę, że razem pojedziemy po sukces - dodała.

Nowego sponsora AZS Politechnika Warszawska przedstawiła podczas konferencji prasowej. Dziennikarzom zaprezentowany został krótki spot, w którym aktorami byli trener Jakub Bednaruk i trzej siatkarze: Paweł Mikołajczak, Maciej Olenderek i nowy nabytek Inżynierów - Jakub Kowalczyk. - Spot nagrywany był w nocy, na zamkniętym peronie stacji Stadion Narodowy - poinformował Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki. - Przy jego nagraniu świetnie się bawiliśmy - uśmiechnął się Jakub Kowalczyk.


- Spotem przywitaliśmy Metro Warszawskie w gronie partnerów. W ten sam sposób witać będziemy kolejnych nowych sponsorów - zadeklarował Adrian Komorowski. - Przygotowanie takiego krótkiego filmu nie jest ujęte w żadnej umowie. To nasz prezent dla sponsora, który z przyjemnością obejrzą kibice. Spot bowiem jest lekki i zabawny. Następne również wywołają uśmiechy na twarzach fanów - wyjaśnił.

W jakich rolach zobaczymy siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej następnym razem i kiedy to się stanie? - Negocjacje z kolejnymi sponsorami trwają. Myślę, że nowe spoty zaprezentujemy już niebawem - zakończyła prezes Jolanta Dolecka.


Fot.: Metro Warszawskie