ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Metro Warszawskie sponsorem AZS Politechniki


Metro Warszawskie Sp. z o.o. zostało sponsorem siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej. Firma wspierać będzie klub w sezonie 2015/2016.


- Rozmowy z władzami Metra Warszawskiego trwały aż trzy lata. W końcu jednak udało się dojść do porozumienia i nawiązać współpracę - powiedziała zadowolona Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Dziękuję prezesowi Metra, panu Jerzemu Lejkowi, który jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i fanem sportu. Wierzę, że razem pojedziemy po sukces - dodała.

Nowego sponsora AZS Politechnika Warszawska przedstawiła podczas konferencji prasowej. Dziennikarzom zaprezentowany został krótki spot, w którym aktorami byli trener Jakub Bednaruk i trzej siatkarze: Paweł Mikołajczak, Maciej Olenderek i nowy nabytek Inżynierów - Jakub Kowalczyk. - Spot nagrywany był w nocy, na zamkniętym peronie stacji Stadion Narodowy - poinformował Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki. - Przy jego nagraniu świetnie się bawiliśmy - uśmiechnął się Jakub Kowalczyk.


- Spotem przywitaliśmy Metro Warszawskie w gronie partnerów. W ten sam sposób witać będziemy kolejnych nowych sponsorów - zadeklarował Adrian Komorowski. - Przygotowanie takiego krótkiego filmu nie jest ujęte w żadnej umowie. To nasz prezent dla sponsora, który z przyjemnością obejrzą kibice. Spot bowiem jest lekki i zabawny. Następne również wywołają uśmiechy na twarzach fanów - wyjaśnił.

W jakich rolach zobaczymy siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej następnym razem i kiedy to się stanie? - Negocjacje z kolejnymi sponsorami trwają. Myślę, że nowe spoty zaprezentujemy już niebawem - zakończyła prezes Jolanta Dolecka.


Fot.: Metro Warszawskie