ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

MGR Zabudowy na dłużej z ONICO

Fot. Jakub Ćmil
Po pierwszym wspólnym sezonie ONICO Warszawa i MGR Zabudowy przedłużyły umowę o współpracy i wciąż grają razem!

Po pierwszym wspólnym sezonie ONICO Warszawa i MGR Zabudowy przedłużyły umowę o współpracy i wciąż grają razem!

- Z firmą MGR Zabudowy związaliśmy się umową przed poprzednim sezonem i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Jako klub staramy się otaczać możliwie jak najbardziej profesjonalnymi partnerami, dlatego w kolejnym sezonie nadal będziemy grać razem – powiedział Piotr Gacek, Prezes ONICO Warszawa.

Firma MGR Zabudowy powstała w 2012 roku i specjalizuje się w zakresie wyposażania samochodów w zabudowy (izotermiczne, sklejkowe, warsztatowe). Firma posiada halę montażową wyposażoną w wysokiej klasy urządzenia warsztatowe oraz część magazynową, co zapewnia krótkie terminy realizacji przyjętych zleceń. Zatrudniana kadra montażowa posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu izolacji samochodowych, systematycznie przechodzi szkolenia oraz zapoznaje się z nowościami na rynku urządzeń chłodniczych. Dla naszego partnera najważniejsze jest zadowolenie klienta, a świadczone usługi stoją zawsze na najwyższym poziomie.

Na mocy przedłużonej umowy firma MGR Zabudowy nadal będzie oficjalnym partnerem ONICO Warszawa. W najbliższym sezonie logo firmy pojawi się na ściankach sponsorskich oraz telebimie podczas meczów domowych.