MGR Zabudowy na dłużej z ONICO

Fot. Jakub Ćmil
Po pierwszym wspólnym sezonie ONICO Warszawa i MGR Zabudowy przedłużyły umowę o współpracy i wciąż grają razem!

Po pierwszym wspólnym sezonie ONICO Warszawa i MGR Zabudowy przedłużyły umowę o współpracy i wciąż grają razem!

- Z firmą MGR Zabudowy związaliśmy się umową przed poprzednim sezonem i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Jako klub staramy się otaczać możliwie jak najbardziej profesjonalnymi partnerami, dlatego w kolejnym sezonie nadal będziemy grać razem – powiedział Piotr Gacek, Prezes ONICO Warszawa.

Firma MGR Zabudowy powstała w 2012 roku i specjalizuje się w zakresie wyposażania samochodów w zabudowy (izotermiczne, sklejkowe, warsztatowe). Firma posiada halę montażową wyposażoną w wysokiej klasy urządzenia warsztatowe oraz część magazynową, co zapewnia krótkie terminy realizacji przyjętych zleceń. Zatrudniana kadra montażowa posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu izolacji samochodowych, systematycznie przechodzi szkolenia oraz zapoznaje się z nowościami na rynku urządzeń chłodniczych. Dla naszego partnera najważniejsze jest zadowolenie klienta, a świadczone usługi stoją zawsze na najwyższym poziomie.

Na mocy przedłużonej umowy firma MGR Zabudowy nadal będzie oficjalnym partnerem ONICO Warszawa. W najbliższym sezonie logo firmy pojawi się na ściankach sponsorskich oraz telebimie podczas meczów domowych.