ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Młode wilki czy jastrzębie? Kto wygra na Torwarze?

Przed siatkarzami AZS Politechniki Warszawskiej kolejny mecz w hali Torwaru. W sobotę 8 października podejmą tam Jastrzębski Węgiel.

Pierwszy w sezonie 2014/2015 PlusLigi mecz na Łazienkowskiej nie był dla Inżynierów udany. Przegrali z Asseco Resovią Rzeszów. - Dzieli nas kilka klas - powiedział trener Jakub Bednaruk. - Nie zaskoczyliśmy niczym rywali, nie mieliśmy więc żadnego punktu zaczepienia. Trudno. Przygotowujemy się do następnych meczów. Spróbujemy zaskoczyć Jastrzębski Węgiel - dodał.

Ekipa z Jastrzębia swoim poziomem dorównuje Asseco Resovii Rzeszów. W jej składzie jest wielu świetnych zawodników, m.in. Michał Łasko, Zbigniew Bartman i Michal Masny. - Mecz przeciwko takiemu zespołowi to kolejna nagroda dla moich młodych siatkarzy - stwierdził trener Bednaruk.

Mecz AZS Politechniki Warszawskiej z Jastrzębskim Węglem rozpocznie się o 14.45. Transmisję z niego przeprowadzi telewizja Polsat Sport. Zachęcamy jednak do odwiedzenia hali Torwaru i obejrzenia spotkania na żywo. Emocje gwarantowane!