ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Młode wilki przeciwko mistrzom świata


29 października AZS Politechnika Warszawska w hali Torwaru podejmie Asseco Resovię Rzeszów. Młode wilki z naszej drużyny zmierzą się więc z pięcioma mistrzami świata.


Do stolicy przyjadą: Fabian Drzyzga, Dawid Konarski, Rafał Buszek, Piotr Nowakowski i Krzysztof Ignaczak. - Dla moich młodych siatkarzy zagrać przeciwko mistrzom świata to święto. To nagroda za pracę na treningach i mecze z zespołami z naszej półki - powiedział trener Jakub Bednaruk. - Sam już nie mogę doczekać się tego spotkania - uśmiechnął się.

Jak Inżynierowie poradzą sobie z tak mocnym rywalem? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Choć jak na razie imponują formą, nie walczyli jeszcze przeciwko najsilniejszym polskim drużynom. W dotychczas rozegranych pięciu ligowych kolejkach pokonali Transfer Bydgoszcz, Effector Kielce, AZS Częstochowa i Cuprum Lubin. Przegrali natomiast z BBTS-em Bielsko-Biała.

Dla czterech zawodników AZS Politechniki Warszawskiej mecz z Asseco Resovią Rzeszów będzie wyjątkowy. Mowa o Michale Filipie, Aleksandrze Śliwce, Bartłomieju Lemańskim i Bartłomieju Mordylu. Wszyscy są zawodnikami Asseco Resovii, a w naszej drużynie grają na zasadach wypożyczenia. - To wyjątkowy mecz, ale sentymentów nie będzie. Wręcz przeciwnie: to dla nas dodatkowa mobilizacja - stwierdzili zgodnie.

Mecz rozpocznie się o godz. 19.00 (wejścia do hali Torwar otwarte będą od 18.00). Bilety cały czas są w sprzedaży. Serdecznie zapraszamy!


Fot.: Tomasz Adamaszek