ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Na mecz z ZAKSĄ Politechnika w komplecie


AZS Politechnika Warszawska do meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle przystąpi w najsilniejszym składzie. Do zdrowia wrócił już Maciej Pawliński, a Dawid Gunia dochodzi do optymalnej dyspozycji.


Pawliński i Gunia nie pojechali z zespołem do Rzeszowa, gdzie Inżynierowie w miniony weekend zmierzyli się z mistrzem Polski - Asseco Resovią. Pierwszy miał problemy z kolanem, a drugi nie był w najlepszej formie, gdyż odczuwał jeszcze skutki skręcenia kostki. - Trener Jakub Bednaruk uznał, że powinienem zostać w domu i trochę odpocząć - powiedział Dawid Gunia. - Mnie natomiast bolało kolano. Na szczęście ból wynikał z przeciążenia, a nie z kontuzji - wyjaśnił Maciej Pawliński.

Inżynierowie po trzech z rzędu porażkach 0-3 - z Indykpolem AZS Olsztyn, Fenerbahçe Grundig Stambuł oraz Cerrad Czarnymi Radom - w Rzeszowie ugrali seta. - Nasza gra na Podkarpaciu wyglądała zdecydowanie lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Po bolesnej porażce w Radomiu zmieniliśmy bowiem system przygotowań. Liczę, że szybko da to efekty - skomentował trener Jakub Bednaruk. - Mam nadzieję, że pojedynek z ZAKSĄ przyniesie nam punkty do ligowej tabeli - uśmiechnął się.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrany zostanie w czwartek 21 listopada w hali Torwaru. - Do chwili obecnej sprzedaliśmy 3300 biletów - poinformował Marcin Bańcerowski, wiceprezes klubu ze stolicy. - Sprzedaż wciąż trwa - dodał. Wejściówki zakupić można przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który znajduje się przy ul. Waryńskiego 12a.


Fot. Tomasz Adamaszek