ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Nabór do młodej AZS Politechniki


AZS Politechnika Warszawska ogłasza nabór do zespołu Młodej Ligi na sezon 2014/2015. Do drużyny prowadzonej przez Wojciecha Szczuckiego i Jacka Jankowskiego zgłaszać się mogą chłopcy z roczników 1995, 1996 i 1997.

Rekrutacja przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie zainteresowani na adres e-mailowy jacjan3@interia.pl do 2 czerwca 2014 roku wysłać powinni wypełnioną ankietę, którą znaleźć można TUTAJ.

Do drugiego etapu - boiskowych testów - zaproszeni zostaną wybrani kandydaci. Wyboru na podstawie ankiet dokonają trenerzy. O terminie testów zakwalifikowani siatkarze poinformowani zostaną przez klub telefonicznie i mailowo.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Młoda Liga to nie tylko możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, ale również szansa na przebicie się do seniorskiej siatkówki. Jako przykład wystarczy podać choćby libero Macieja Olenderka, który po sezonie gry w młodym zespole Politechniki włączony został do kadry seniorskiej drużyny.