ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

"Nad ofertą z Warszawy nie zastanawiałem się ani chwili"

Fot. PressFocus
- Gdy otrzymałem ofertę z ONICO, nie zastanawiałem się nawet chwili, nie miałem żadnych wątpliwości, że to dla mnie odpowiednie rozwiązanie - mówi Bram van den Dries, nowy atakujący wicemistrzów Polski.

- Doskonale wiem, że Warszawa to nie tylko świetne miejsce do grania w siatkówkę, ale też do życia, a to ważne ze względu na moją żonę i syna, którzy przeprowadzą się tu ze mną. Ponadto wybrałem ONICO także ze względu na osobę trenera Anastasiego, który jeszcze niedawno był selekcjonerem reprezentacji Belgii. On wniósł ten zespół na wyższy poziom. Bardzo fajnie będzie też znów spotkać Antoine’a Brizarda, z którym graliśmy razem w Tuluzie.

- Gdy otrzymałem ofertę z ONICO, nie zastanawiałem się nawet chwili, nie miałem żadnych wątpliwości, że to dla mnie odpowiednie rozwiązanie. Grałem już w Polsce i czułem się tu znakomicie. Atmosfera, jaką zawsze tworzyli kibice, była wyjątkowa.

- O pierwszym zainteresowaniu ze strony ONICO dowiedziałem się już jakiś czas temu z ust mojego agenta, ale dopiero niedawno sprawy nabrały tempa. W Warszawie chciałbym przede wszystkim osiągnąć swój najwyższy poziom i grać jak najwięcej. Zdaję sobie sprawę z tego, że polska liga jest jedną z najsilniejszych na świecie, ale mamy silną drużynę i jestem przekonany, że w przyszłym sezonie będziemy walczyć o czołowe lokaty.