Nagroda z rąk mistrza. Paweł Zagumny odwiedza laureatów programu Szkolniak

Nagroda z rąk mistrza. Paweł Zagumny odwiedza laureatów programu Szkolniak

Paweł Zagumny, pomimo sportowej emerytury, nie może narzekać na brak zajęć. Nasz mistrz świata zrobił niespodziankę dzieciom biorącym udział w programie Szkolniak i odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej nr 69 w Warszawie.

Spotkanie było okazją do wręczenia nagród indywidualnych dla najbardziej aktywnych kibiców. Dzięki Związkowi Nauczycielstwa Polskiego, będącego partnerem programu, dzieci mogły cieszyć się m.in. z laptopa i konsoli. – Bardzo się cieszę, że młodzi kibice tak licznie przychodzą na Torwar i kibicują naszej drużynie. Ich obecność i doping są dla nas bardzo ważne, nie mogło mnie więc tutaj zabraknąć – powiedział Paweł Zagumny. – Istotne jest dla nas również wsparcie ZNP. Związek pomaga promować Szkolniaka wśród dzieci i młodzieży oraz przekazuje wspaniałe nagrody. Mam nadzieję, że dzięki temu w przyszłym sezonie grono młodych kibiców będzie jeszcze większe – dodał dyrektor sportowy ONICO Warszawa.

W sezonie 2016/2017 w programie Szkolniak udział wzięło ponad 700 osób, dlatego tym bardziej gratulujemy zwycięzcom. Już teraz zachęcamy do kibicowania siatkarzom ONICO Warszawa w kolejnej edycji rozgrywek PlusLigi.

 

Fot. Jakub Ćmil, www.onicowarszawa.pl

Leave a Reply