ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Nieobliczalna Politechnika zagra z mistrzem


AZS Politechnika Warszawska znów zagra w hali Torwaru. Inżynierowie w niedzielę 26 stycznia na Łazienkowskiej zmierzą się z mistrzem Polski - Asseco Resovią Rzeszów.


Spotkanie zapowiada się doskonale. Choć na Łazienkowską przyjadą gwiazdy siatkówki z Krzysztofem Ignaczakiem, Piotrem Nowakowskim i Peterem Veresem na czele, podopieczni Jakuba Bednaruka zapowiadają walkę o zwycięstwo. Już niejednokrotnie udowodnili, że z topowymi zespołami potrafią grać jak równy z równym i sprawiać niespodzianki. - Wygramy 3-0 - stwierdził stołeczny szkoleniowiec, który wierzy w swoich zawodników. - Moja drużyna jest nieobliczalna. Choć ostatnio przegraliśmy z Cerrad Czarnymi Radom, teraz możemy wygrać z każdym - dodał.

Ekipa Asseco Resovii Rzeszów jest na fali. W PlusLidze jest liderem tabeli, a w Lidze Mistrzów po pokonaniu Knack Roeselare znalazła się na ostatniej prostej do Final Four. Jak na mistrza Polski przystało, z pewnością nie zlekceważy jednak Politechniki. - Siatkarze z Podkarpacia na pewno nie będą kalkulować. Przyjadą do Warszawy po zwycięstwo. Musimy ich zaskoczyć - powiedział trener Jakub Bednaruk. Szkoleniowiec receptą na sukces podzielił się na Twitterze. - Napisałem tam, że trzeba zatrzymać skrzydłowych i środkowych, no i przeczytać rozgrywających. To powinno wystarczyć - uśmiechnął się.

Mecz rozpocznie się o 20.00. Poprowadzą go Tomasz Flis i Paweł Burkiewicz. Komisarzem będzie Andrzej Skorupa. Transmisję z hali Torwaru przeprowadzi telewizja Polsat Sport.


Fot. Tomasz Adamaszek