ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Nikołaj Penczew najlepszym zawodnikiem stycznia

Fot. PressFocus
Głosami kibiców ONICO Warszawa Nikołaj Penczew został wybrany najlepszym siatkarzem stołecznej ekipy w styczniu 2019. Gratulacje!

Pierwszy miesiąc 2019 roku siatkarze ONICO Warszawa zakończyli z dwoma zwycięstwami i dwoma przegranymi. Bułgarski przyjmujący otrzymał statuetkę MVP za spotkanie z Asseco Resovią Rzeszów (3:0), a w głosowaniu kibiców ONICO Warszawa wyprzedził Bartosza Kurka i Piotra Łukasika.

- Pierwsze dwa miesiące pobytu w Warszawie oceniam bardzo pozytywnie, czuję się tu spokojnie i cieszę się, że mogę grać w ONICO. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej, ale jest jeszcze czas na rozmowy o nowym kontrakcie, przed nami bardzo ważne spotkania i póki co skupiam się wyłącznie na nich - powiedział Niki Penczew.

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że w Pucharze Polski nie będzie okazji do rewanżu, że o wszystkim zadecyduje jeden mecz i być może przez to zagraliśmy zbyt nerwowo. Nikt z nas nie był zadowolony ze swojej postawy, nie zagraliśmy swojej siatkówki, ale w meczu z Radomiem wróciliśmy na właściwe tory. Przed nami kolejne ważne spotkania i mam nadzieję, że pokażemy, na co nas stać - skomentował postawę zespołu w ostatnich spotkaniach.

- Rywalizacja o miejsce w składzie jest bardzo duża, mamy świetnych zawodników na mojej pozycji, ale to świadczy tylko o sile zespołu. Jeśli nie ma walki, jeśli nie ma rywalizacji, to nie podnosimy poziomu swojej gry - zakończył Bułgar.

Nagrodę dla najlepszego siatkarza miesiąca ufundowały firmy Łuksza, Caffe Grano, a od stycznia partnerem naszego cyklu głosowań jest także właściciel sklepów Time & More, który ufundował wszystkim dotychczasowym laureatom plebiscytu wyjątkowe zegarki. Więcej o naszym partnerze przeczytacie w TYM miejscu.