ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Nowa umowa AZS PW i APS Energia

APS Energia wciąż będzie wspierać AZS Politechnikę Warszawską. Firma i klub podpisały nową umowę o współpracy.

- Dziękujemy firmie APS Energia za dotychczasową udaną współpracę. Cieszymy się, że wciąż będziemy razem działać. A to wszystko w jednym celu: chcemy zbudować w Warszawie silny siatkarski klub - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej SA. - Wsparcie biznesu jest nam bardzo potrzebne. Dziś budżety klubów opierają się bowiem właśnie na pieniądzach pozyskiwanych od sponsorów - wyjaśniła.

APS Energia SA jest producentem niezawodnych systemów zasilania dla energetyki, energetyki atomowej, przemysłu naftowo-gazowego, wojska i innych branż. Firma współpracuje z ośrodkami naukowymi w kraju oraz za granicą i projektuje indywidualne rozwiązania o najwyższych parametrach dostępnych na rynku. Zapewnia całościową obsługę w zakresie projektowania, instalacji i konfiguracji sprzętu. Prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Oferuje wsparcie profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej inwestycji.


Fot.: Tomasz Adamaszek