ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

NZOZ IZI-MED wciąż z Inżynierami

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IZI-MED w dalszym ciągu będzie współpracować z AZS Politechniką Warszawską. Firma i klub podpisały nową umowę partnerską.

NZOZ IZI – MED s.c. Izabella Kwiecińska, Paweł Grabarczyk powstał w 2008 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmuje się ratownictwem medycznym w pełnym zakresie, transportem sanitarnym i specjalistycznym w ramach umowy z NFZ oraz komercyjnie, profesjonalnymi szkoleniami medycznymi, zabezpieczeniem imprez masowych, kompleksową obsługą imprez sportowych i rekreacyjnych, koncertów, kongresów, konferencji.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowtonej IZI-MED rocznie obsługuje ponad 100 imprez, od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy osób. Dzięki temu z jego usług skorzystało już ponad 100 000 osób z Polski i całego świata. Powierzenie tej firmie kompleksowej opieki medycznej gwarantuje klientowi profesjonalne przygotowanie imprezy, podniesienie komfortu, a także wyklucza niebezpieczeństwo nieprzewidzianych zdarzeń zagrażających życiu i zdrowiu osób uczestniczących w przedsięwzięciu. 


Fot.: www.azspw.com