ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

O 7. miejsce z Cuprum Lubin


AZS Politechnika Warszawska poznała rywala, z którym przyjdzie jej walczyć o siódme miejsce w PlusLidze. W ostatnich meczach sezonu 2014/2015 PlusLigi Inżynierowie zmierzą się z Cuprum Lubin.


AZS Politechnika Warszawska i Cuprum Lubin przegrały rywalizację o możliwość gry o piąte miejsce. Stołeczni siatkarze nie sprostali Transferowi Bydgoszcz, a lubinianie nie dali rady ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle. - Choć Cuprum to wymagający przeciwnik, liczę, że nasi siatkarze wywalczą siódme miejsce w PlusLidze. Właśnie tego życzyłam im podczas spotkania świątecznego - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A.

Do potyczki w Warszawie dojdzie w niedzielę 12 kwietnia o godz. 17.00. W Lubinie natomiast drużyny spotkają się w piątek 17 kwietnia o godz. 18.00. Siódme miejsce w PlusLidze zajmie zespół, który wygra dwa mecze. W przypadku remisu 1-1, o losach rywalizacji rozstrzygnie złoty set, rozegrany bezpośrednio po spotkaniu w Lubinie.


Fot.: Tomasz Adamaszek