ONICO i Polonus jadą razem

Przedstawiciele firmy Polonus S.A. przedłużyli współpracę z klubem ONICO Warszawa. Nowa umowa sponsorska będzie obowiązywać przez następne dwa sezony.

– Sport, siatkówka to nie tylko mecze i treningi. To połowa życia w podróży i w autokarze. Niezwykle ważne jest więc dla nas bezpieczeństwo i komfort podróży. Polonus daje nam to wszystko, dlatego bardzo się cieszę, że kontynuujemy naszą trzyletnią już współpracę – powiedział Paweł Zagumny, wiceprezes ONICO Warszawa.

[caption id="attachment_36776" align="aligncenter" width="1341"] Stephane Antiga i Paweł Zagumny podczas konferencji prasowej Polonusa. Fot. Jakub Ćmil.[/caption] Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus S.A. to firma o wieloletniej tradycji przewozowej i turystycznej. Oferuje ona swoim pasażerom rozbudowaną siatkę połączeń w komunikacji dalekobieżnej, w tym komunikacji międzynarodowej. Połączenia dzienne i nocne między Warszawą a dużymi aglomeracjami miejskimi m.in. Krakowem, Wrocławiem, Olsztynem czy Koszalinem kieruje do osób, które chcą komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie tanio podróżować po kraju.

Z ONICO współpracujemy od przeszło trzech lat, teraz poszerzamy naszą współpracę, wkraczając z nowym brandem „Dworzec Online”. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Polonusa, współpraca okaże się bardzo owocna i satysfakcjonująca dla obu stron – skomentował nową umowę Maciej Acedeński, prezes zarządu PKS Polonus.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, PKS Polonus, jako nowoczesne, idące z duchem czasu przedsiębiorstwo, oferuje możliwość zakupu biletów on-line poprzez portal www.dworzeconline.pl. Dworzec Online to nowatorska platforma sprzedaży biletów autobusowych, w której klienci mogą sprawdzić rozkłady jazdy autobusów, godziny odjazdów z każdego przystanku, najdogodniejsze kursy i połączenia autobusowe, a także w prosty i szybki sposób zakupić bilety w wybranym standardzie podróży. Dzięki usłudze geolokalizacji istnieje możliwość sprawdzania na bieżąco położenia danego autobusu, co pozwala śledzić w czasie rzeczywistym pozycje pojazdu na trasie. [caption id="attachment_36778" align="aligncenter" width="1341"] Oficjalny autokar ONICO Warszawa. Fot. Jacek Wójcikowski.[/caption] Oprócz działalności przewozowej PKS Polonus świadczy swoje usługi w innych dziedzinach i branżach. Firma oferuje wynajem pomieszczeń usługowych oraz powierzchni biurowych w swojej siedzibie przy Alejach Jerozolimskich 144. W obrębie Dworca Zachodniego posiada wiele sklepów i punktów usługowych, które codziennie odwiedzają tysiące pasażerów. Jest też właścicielem Hostelu Zachodniego, który oferuje miejsca noclegowe w centrum Warszawy w bardzo atrakcyjnych cenach. Hostel ma aż 168 łóżek, a w cenę każdego pokoju wliczone są śniadania i nielimitowany Internet.