ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

ONICO i Polonus jadą razem

Przedstawiciele firmy Polonus S.A. przedłużyli współpracę z klubem ONICO Warszawa. Nowa umowa sponsorska będzie obowiązywać przez następne dwa sezony.

– Sport, siatkówka to nie tylko mecze i treningi. To połowa życia w podróży i w autokarze. Niezwykle ważne jest więc dla nas bezpieczeństwo i komfort podróży. Polonus daje nam to wszystko, dlatego bardzo się cieszę, że kontynuujemy naszą trzyletnią już współpracę – powiedział Paweł Zagumny, wiceprezes ONICO Warszawa.

[caption id="attachment_36776" align="aligncenter" width="1341"] Stephane Antiga i Paweł Zagumny podczas konferencji prasowej Polonusa. Fot. Jakub Ćmil.[/caption] Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Polonus S.A. to firma o wieloletniej tradycji przewozowej i turystycznej. Oferuje ona swoim pasażerom rozbudowaną siatkę połączeń w komunikacji dalekobieżnej, w tym komunikacji międzynarodowej. Połączenia dzienne i nocne między Warszawą a dużymi aglomeracjami miejskimi m.in. Krakowem, Wrocławiem, Olsztynem czy Koszalinem kieruje do osób, które chcą komfortowo i bezpiecznie, a jednocześnie tanio podróżować po kraju.

Z ONICO współpracujemy od przeszło trzech lat, teraz poszerzamy naszą współpracę, wkraczając z nowym brandem „Dworzec Online”. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Polonusa, współpraca okaże się bardzo owocna i satysfakcjonująca dla obu stron – skomentował nową umowę Maciej Acedeński, prezes zarządu PKS Polonus.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, PKS Polonus, jako nowoczesne, idące z duchem czasu przedsiębiorstwo, oferuje możliwość zakupu biletów on-line poprzez portal www.dworzeconline.pl. Dworzec Online to nowatorska platforma sprzedaży biletów autobusowych, w której klienci mogą sprawdzić rozkłady jazdy autobusów, godziny odjazdów z każdego przystanku, najdogodniejsze kursy i połączenia autobusowe, a także w prosty i szybki sposób zakupić bilety w wybranym standardzie podróży. Dzięki usłudze geolokalizacji istnieje możliwość sprawdzania na bieżąco położenia danego autobusu, co pozwala śledzić w czasie rzeczywistym pozycje pojazdu na trasie. [caption id="attachment_36778" align="aligncenter" width="1341"] Oficjalny autokar ONICO Warszawa. Fot. Jacek Wójcikowski.[/caption] Oprócz działalności przewozowej PKS Polonus świadczy swoje usługi w innych dziedzinach i branżach. Firma oferuje wynajem pomieszczeń usługowych oraz powierzchni biurowych w swojej siedzibie przy Alejach Jerozolimskich 144. W obrębie Dworca Zachodniego posiada wiele sklepów i punktów usługowych, które codziennie odwiedzają tysiące pasażerów. Jest też właścicielem Hostelu Zachodniego, który oferuje miejsca noclegowe w centrum Warszawy w bardzo atrakcyjnych cenach. Hostel ma aż 168 łóżek, a w cenę każdego pokoju wliczone są śniadania i nielimitowany Internet.