ONICO Warszawa dołączyło do akcji Szlachetna Paczka

W piątek 8 grudnia Andrzej Wrona, Nikola Gjorgiew, Jan Firlej oraz Paweł Mikołajczak zrobili zakupy w ramach akcji Szlachetna Paczka. Do tegorocznej edycji dołączyli również kibice naszego klubu, którzy własnoręcznie przygotowali paczki żywnościowe i chemiczne.

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Nasi siatkarze osobiście kupili pralkę, która stanowi najpilniejszą potrzebę wybranej rodziny. ― Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy poznać rodziny osobiście. Serdecznie zapraszamy na nasze mecze! Mamy nadzieję, że wtedy będziemy mieli okazję się poznać. Życzymy im przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia, spełnienia wszystkich marzeń oraz, oczywiście, wesołych świąt ― powiedział Andrzej Wrona, kapitan ONICO Warszawa. [caption id="attachment_29794" align="aligncenter" width="800"] Nikola Gjorgiew podczas zakupów dla Szlachetnej Paczki. Fot. PressFocus.[/caption] W tym roku akcję wsparli także fani stołecznej drużyny, którzy przekazali paczki na ręce naszych zawodników. ― Przyłączyliśmy się do akcji, ponieważ pomaganie jest fajne! Udział w Szlachetnej Paczce sprawił nam nie mniejszą frajdę niż oglądanie siatkówki. Wspólne zakupy i pakowanie były okazją do spotkania, spędzenia razem czasu i świetnej zabawy. Chcielibyśmy, aby w tym przedświątecznym czasie prezenty wywołały uśmiech również u kilku innych osób  ― powiedzieli kibice ONICO Warszawa. [caption id="attachment_29795" align="aligncenter" width="800"] Siatkarze i kibice ONICO Warszawa połączyli siły. Fot. PressFocus.[/caption] Stołeczni siatkarze już po raz kolejny wzięli udział w charytatywnym projekcie Szlachetna Paczka. W tym roku prezenty od drużyny ONICO Warszawa trafią w ręce rodziny z Łomianek. Paczki przygotowane przez naszą drużynę i kibiców trafią we właściwe ręce już w następnym tygodniu. ― Szlachetna Paczko, robicie znakomitą robotę. Róbcie ją dalej, a my chętnie będziemy Was wspierać ― zakończył środkowy, Andrzej Wrona. Fot. PressFocus