ONICO Warszawa – emocjonująca gra w komfortowych warunkach

KARNETY VIP CAŁY CZAS W SPRZEDAŻY

ONICO Warszawa na nadchodzący sezon przygotowało dla klientów biznesowych kompleksową ofertę odpowiadającą najbardziej wymagającym potrzebom i oczekiwaniom.

„Zaprezentowaliśmy naszą nową ofertę VIP już kilka miesięcy temu. Bardzo uważnie wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania i uwagi naszych klientów, dostosowując ją i cały czas uzupełniając. Nie zawiedliśmy się – opinie są bardzo pozytywne, a sprzedaż cały czas jest prowadzona bardzo dynamicznie” – mówi Karolina Dolecka, odpowiadająca za sprzedaż pakietów VIP.

W ofercie premium ONICO Warszawa są nie tylko karnety VIP na cały sezon ale także strefy biznesowe z możliwością zaproszenia swoich gości biznesowych oraz, nowość w nadchodzącym sezonie, strefy skybox.

Każda z opcji to wyjątkowe, komfortowe miejsce, na wydzielonej trybunie dedykowanej dla klientów VIP, z dostępem do strefy cateringowej oraz pełną obsługą hospitality.

„Nie ograniczamy się jedynie do kilku pakietów. Każda z opcji jest personalizowana i dostosowywana do potrzeb naszego partnera. Staramy się podchodzić bardzo elastycznie do oczekiwań klientów, tak aby w jak najbardziej komfortowych warunkach mogli obejrzeć mecz i zrealizować swoje cele biznesowe. Bo bardzo często wizyta na meczach ONICO Warszawa to wisienka na torcie i ukoronowanie poważnych negocjacji lub podtrzymywanie ważnych relacji biznesowych. Dzięki temu, że doskonale znamy realia i wymagania naszych kibiców VIP, staramy się je spełnić w jak największym stopniu i pozostajemy do dyspozycji zarówno w trakcie imprez jak i w dni pozameczowe” – deklaruje Karolina Dolecka

„Siatkówka to wyjątkowo przyjazny, rodzinny sport. Przyciągający zarówno młodzież jak i rodziny z dziećmi. Na trybunach zasiadają nierzadko całe pokolenia kibiców. Emocjonujące mecze, dobry poziom sportowy, atrakcje okołomeczowe oraz idealny dojazd gwarantują ciągle rosnące zainteresowanie kibiców, mediów, sponsorów oraz klientów biznesowych – nie tylko zainteresowanych strefą VIP ale także współpracą z klubem, który takiego wsparcia cały czas potrzebuje aby się rozwijać na zaplanowanym, jak najwyższym poziomie” – uzupełnia Marcin Bańcerowski, Wiceprezes ONICO Warszawa.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do siatkarskiej rodziny ONICO Warszawa. Na kibiców czeka w tym sezonie bogata oferta biletowa oraz sportowa wraz z obsługą na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia na Torwarze już 7 października podczas meczu z GKS Katowice. Zaczynamy grę o najwyższe cele!

KONTAKT: Karolina Dolecka Manager ds. sprzedaży B2B k.dolecka@onicowarszawa.pl