ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

ONICO Warszawa – emocjonująca gra w komfortowych warunkach

KARNETY VIP CAŁY CZAS W SPRZEDAŻY

ONICO Warszawa na nadchodzący sezon przygotowało dla klientów biznesowych kompleksową ofertę odpowiadającą najbardziej wymagającym potrzebom i oczekiwaniom.

„Zaprezentowaliśmy naszą nową ofertę VIP już kilka miesięcy temu. Bardzo uważnie wsłuchiwaliśmy się w oczekiwania i uwagi naszych klientów, dostosowując ją i cały czas uzupełniając. Nie zawiedliśmy się – opinie są bardzo pozytywne, a sprzedaż cały czas jest prowadzona bardzo dynamicznie” – mówi Karolina Dolecka, odpowiadająca za sprzedaż pakietów VIP.

W ofercie premium ONICO Warszawa są nie tylko karnety VIP na cały sezon ale także strefy biznesowe z możliwością zaproszenia swoich gości biznesowych oraz, nowość w nadchodzącym sezonie, strefy skybox.

Każda z opcji to wyjątkowe, komfortowe miejsce, na wydzielonej trybunie dedykowanej dla klientów VIP, z dostępem do strefy cateringowej oraz pełną obsługą hospitality.

„Nie ograniczamy się jedynie do kilku pakietów. Każda z opcji jest personalizowana i dostosowywana do potrzeb naszego partnera. Staramy się podchodzić bardzo elastycznie do oczekiwań klientów, tak aby w jak najbardziej komfortowych warunkach mogli obejrzeć mecz i zrealizować swoje cele biznesowe. Bo bardzo często wizyta na meczach ONICO Warszawa to wisienka na torcie i ukoronowanie poważnych negocjacji lub podtrzymywanie ważnych relacji biznesowych. Dzięki temu, że doskonale znamy realia i wymagania naszych kibiców VIP, staramy się je spełnić w jak największym stopniu i pozostajemy do dyspozycji zarówno w trakcie imprez jak i w dni pozameczowe” – deklaruje Karolina Dolecka

„Siatkówka to wyjątkowo przyjazny, rodzinny sport. Przyciągający zarówno młodzież jak i rodziny z dziećmi. Na trybunach zasiadają nierzadko całe pokolenia kibiców. Emocjonujące mecze, dobry poziom sportowy, atrakcje okołomeczowe oraz idealny dojazd gwarantują ciągle rosnące zainteresowanie kibiców, mediów, sponsorów oraz klientów biznesowych – nie tylko zainteresowanych strefą VIP ale także współpracą z klubem, który takiego wsparcia cały czas potrzebuje aby się rozwijać na zaplanowanym, jak najwyższym poziomie” – uzupełnia Marcin Bańcerowski, Wiceprezes ONICO Warszawa.

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do siatkarskiej rodziny ONICO Warszawa. Na kibiców czeka w tym sezonie bogata oferta biletowa oraz sportowa wraz z obsługą na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia na Torwarze już 7 października podczas meczu z GKS Katowice. Zaczynamy grę o najwyższe cele!

KONTAKT: Karolina Dolecka Manager ds. sprzedaży B2B k.dolecka@onicowarszawa.pl