ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

ONICO Warszawa i Tor Służewiec rozpoczynają współpracę

Do grona partnerów ONICO Warszawa dołączył właśnie Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Witamy w ONICO Warszawa!

Tor Wyścigów Konnych Służewiec to legendarne miejsce na sportowej mapie Warszawy, które od dziesiątek lat przyciąga na swoje trybuny tysiące warszawian. Podobnie jak na Służewcu, tak i w hali COS Torwar na widowni zasiadają całe rodziny. Mamy nadzieję, że dzięki tej współpracy obie dyscypliny zyskają nowych fanów. Witamy serdecznie — powiedział prezes ONICO Warszawa, Piotr Gacek.

Tor Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu to jeden z najpiękniejszych torów na świecie, który wciąż zachwyca odwiedzających wspaniałą architekturą i niezwykłą przyrodą. Zaprojektowany w dwudziestoleciu międzywojennym przez wybitnego architekta Zygmunta Plater-Zyberka został oficjalnie otwarty 3 czerwca 1939 roku. W ciągu roku odbywa się w tym miejscu ponad 50 dni wyścigowych, podczas których rozegranych jest blisko 500 gonitw. Weekendowa wycieczka na służewiecki tor to znakomita okazja do spędzenia czasu wolnego z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody, a równocześnie doświadczenia niezwykłych sportowych emocji.

Cieszę się, że udało nam się połączyć siły z ONICO. Jestem przekonany, że ta współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno Klubowi, Torowi jak i fanom obu dyscyplin. To dobrze, że tak znaczące i lubiane brandy warszawskie wspólnie działają na rzecz promocji sportu wśród mieszkańców stolicy podsumowuje Sylwester Puczen, rzecznik prasowy Toru Służewiec.

W najbliższy weekend na Torze Służewiec rozegrane zostaną ostatnie gonitwy najwyższej kategorii dla dwulatków. W niedzielę ogiery powalczą o miano zimowego faworyta na Derby 2019 w biegu o Nagrodę Mokotowską (dystans 1600 m), tymczasem czołówka młodych klaczy stanie na starcie wyścigu o Nagrodę Efforty (dystans 1400 m). Oprócz tego czekają nas emocje związane z wyścigami o Nagrody Sac-a-Papier (3 l. i st. folbluty, kat. B, 3200 m) oraz Batyskafa (3 l. araby PASB, I gr., 1800 m).

Z pewnością nie zabraknie sportowych emocji i rywalizacji  na najwyższym poziomie. Zapraszamy na www.torsluzewiec.pl