ONICO Warszawa zmierzy się z MKS-em Będzin

ONICO Warszawa zmierzy się z MKS-em Będzin

W czwartek 12 października siatkarze ONICO Warszawa zagrają na wyjeździe z MKS-em Będzin. Początek spotkania w hali WHS Sosnowiec o godzinie 19:00.

Po trzech kolejkach nowego sezonu PlusLigi siatkarze ONICO zajmują trzecie miejsce w tabeli siatkarskiej ekstraklasy. Do tej pory podopieczni trenera Antigi pokonali Łuczniczkę Bydgoszcz oraz GKS Katowice, a po długim, pięciosetowym boju ulegli gdańskim lwom prowadzonym przez Andreę Anastasiego. W czwartek warszawianie rozegrają czwarty mecz wyjazdowy, tym razem z MKS-em Bedzin.

Ekipa Stelio De Rocco w pierwszych dwóch meczach ulegli siatkarzom Cuprum Lubin i Cerrad Radom, a w trzeciej rundzie pewnie pokonali Łuczniczkę Bydgoszcz. Teraz podejmą przed własną publicznością drużynę z Warszawy.

Spotkanie 4. kolejki PlusLigi odbędzie się w czwartek 12 października o godzinie 19:00 w hali WHS Sosnowiec. Więcej informacji na temat przebiegu spotkania dostępnych będzie na oficjalnych kontach społecznościowych naszego klubu oraz na stronie internetowej ONICO Warszawa.

Fot. Jakub Ćmil