ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

ONICO - ZAKSA: Mecz pełen gwiazd w Częstochowie

Fot. Jakub Ćmil
29 marca w Hali Sportowej Częstochowa dojdzie do starcia gigantów – naprzeciw siebie staną zespoły ONICO Warszawa i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie. Wszystkich serdecznie zapraszamy na trybuny!

BILETY NA MECZ ONICO - ZAKSA

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i ONICO Warszawa to do tej pory dwie najlepsze drużyny PlusLigi, które lada moment powalczą o medale. W przerwie od rozgrywek jedni i drudzy zmierzą się ze sobą w bezpośrednim starciu.

Już w piątek 29 marca czeka nas prawdziwy hit! W Hali Sportowej Częstochowa naprzeciw siebie staną lider i wicelider tabeli. To niezwykła gratka dla wszystkich kibiców, a dodatkowym smaczkiem jest fakt, że na żywo będzie można zobaczyć najlepszych siatkarzy globu. Łącznie na parkiecie pojawi się bowiem aż siedmiu mistrzów świata! Po stronie ONICO to Andrzej Wrona (2014), Bartosz Kurek, Bartosz Kwolek i Damian Wojtaszek (2018), zaś w zespole ZAKSY Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka (2018) oraz Paweł Zatorski (2014 i 2018). A do wspomnianej wyżej siódemki należy doliczyć też trenera stołecznych Stephane’a Antigę, który w 2014 roku poprowadził biało-czerwonych do złota.

Jakby tego było mało, to starcie w Częstochowie będzie też doskonałą okazją, by sprawdzić w jakiej formie są kandydaci do reprezentacji Polski. Ta w najbliższych miesiącach rozegra kilka ważnych turniejów, jak chociażby rozgrywki eliminacyjne do igrzysk olimpijskich 2020 w Tokio czy mistrzostwa Europy. Warto zjawić się na trybunach!

Mecz ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Częstochowie odbędzie się w piątek 29 marca. Początek zaplanowano na godz. 19:00. Na stronie bilety.onicowarszawa.pl trwa już sprzedaż wejściówek na to spotkanie. Ich ceny to 15 i 30 złotych. Serdecznie zapraszamy!