Ostatnia szansa na zakup karnetów

Fot. Jacek Wójcikowski
Tylko do 27 listopada możecie zarezerwować swoje ulubione miejsce w hali Torwar na cały sezon! Po tej dacie, karnety - których ceny obniżyliśmy jeszcze bardziej! - nie będą już dostępne w sprzedaży.

Karnety na sezon 2018/2019 obowiązują na wszystkie mecze PlusLigi oraz ewentualne spotkania Pucharu Polski. Koszt karnetów normalnych to 240 zł na sektorze krótszym (karnet ulgowy kosztuje jedynie 120 zł) lub 342 zł na sektorze dłuższym (ulgowy - 175 zł).

Mecze ONICO w hali Torwar to wspaniałe siatkarskie emocje. W ekipie prowadzonej przez Stephane'a Antigę występuje trzech mistrzów świata - Damian Wojtaszek, Bartosz Kwolek i Andrzej Wrona, a rywalami stołecznych będą m.in. drużyny ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, PGE Skry Bełchatów, Asseco Resovii Rzeszów czy Stoczni Szczecin, w barwach których ujrzymy inne gwiazdy światowego formatu. Jeśli chcecie być świadkami rywalizacji na najwyższym poziomie, nie zwlekajcie - karnety dostępne są w TYM miejscu.

Karnety na mecze ONICO Warszawa można kupić wyłącznie do 27 listopada. Po tej dacie w sprzedaży będą dostępne tylko bilety na pojedyncze spotkania rozgrywane w hali Torwar.